Halâ konum bekleniyor hatası...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mati

Üyecik
Benim bir sorunum var ve araştırdığım kadarıyla akıllı telefon kullanan %1'lik bir kitle bu sorunla karşılaşmış sanırım. Facebook Check-in, Swarm, Google Haritalar gibi uygulamalar GPS tabanlı çalıştığı için konum alamıyorum.
Öncelikle telefonum Xperia M. Bu telefon ilk olarak Ice Cream 4.1.3 gibi bir android sürümü ile geliyor. Yani güncelleme almamış hali ile konum almada herhangi bir sıkıntısı yoktu. Lakin yaklaşık 1-1,5 ay önce yeni güncelleme geldi ve 4.3 Ice Cream'e yükselttim. Bunun ardından ne olduysa oldu ve telefon (yandex navigasyon hariç) gps konumu almamaya başladı. Yer bildirmek istediğimde sürekli "Hala konum bekleniyor" gibi bir hata(bildirim) alıyorum alıyorum. Çözüm olarak bir çok forumda araştırma yaptım. Ama kimse çözüm bulamamış. Bulanlarda var ama bahsedilen çözüm önerilerini ben kendim zaten denemiştim. Google konum ayarları, konum ayarları, güç yönetimi ayarları, stamina mod ayarları, düşük pil modu ayarları.. vs. vs. Denemediğim yöntem kalmadı. Aranızda bu sorunla karşılaşıpta çözebilen birileri var ise yardımlarını bekliyorum..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vardır ama nasıl yaptık açıklayamıyoruz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun konum erişimi ayarlarına git oradan mod seçeneğinde ki sadece gps yi yükek doğruluk olarak işaretle gelen google antlaşmasına kabul ediyorumu işaretle sonrada check in yap gerçi sen sorunun çözümünü bulmuşsun ama bakacak olan arkadaşlar telefonun başlangıç ayarlarına gitmek yerine bunu tercih ederlerse daha iyi olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar G3 D855 de Gps Sorunu Yaşıyorum.Google Haritalar Üzerinde Yer Belirlemesini Yanlış Gösteriyor.Gps Ayarlarındaki Seçeneklerden Hepsini Tek Tek Denedim Ama Sonuç Alamadım .Yardımcı Olabilecek Var Mı?

stat counter