Hangi telefonları kullanıyoruz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Special Forces

Profesör
Xl max varken çoluk çocuk telefonu note 10 ile uğraşmazdım :p
Çoluk Çocuk kullanamıyor genelde daha uygun fiyatlı cihazlara yöneliyorlar , Genel olarak öneri yaparken S serisi ve Note serisi ön plandadır.
Bu zamana kadar hiç bir çocuğun elinde Note serisi bir cihaz görmedim, umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi.
Amacım tepki almak veya dikkat çekmek değil.
( Ekleme gereği görüyorum artık 2 yıl sonra başka cihaz arayışı içerisine girmek istemediğim için İphone XI Max almayı planlıyorum )

capemre

Doçent
Ekli dosyayı görüntüle 74699
Şu arkadaşla yuvarlanıp gidiyoruz. Bağ kuruldu aramızda... Kimseye önermem ama seviyorum kendisini. :)
2. yılımızı doldurmamıza az kalmış. :)
Yıl 2017 üniversitede hazırlıktan arkadaşım İPhone 4'ten bu telefona geçmişti gold rengini kullanıyor gayette memnun
J7 Pro değil mi çünkü Samsung telefonların hepsi birbirine benziyor o yüzden hep karıştırıyorum

Usain

Freedom
Yönetici
Mod. Adayı
Yıl 2017 üniversitede hazırlıktan arkadaşım İPhone 4'ten bu telefona geçmişti gold rengini kullanıyor gayette memnun
J7 Pro değil mi çünkü Samsung telefonların hepsi birbirine benziyor o yüzden hep karıştırıyorum
J5 Pro bu. J7 Pro'larda çok sık ekranda morarma görülüyor. Şükür daha buna öyle bir şey bulaşmadı. :) J7 Pro bunun 3GB RAM ve 32GB depolamalı bir büyük ekrana sahip hali.

Leand

Profesör
J5 Pro bu. J7 Pro'larda çok sık ekranda morarma görülüyor. Şükür daha buna öyle bir şey bulaşmadı. :) J7 Pro bunun 3GB RAM ve 32GB depolamalı bir büyük ekrana sahip hali.
Sendemi araba avatarı koydun aman Allahım virüs gibi yayılıyor. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende dayanamadım bana da bulaştı.

Son düzenleme:
stat counter