HD torrent film sitesi istek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kpln04

Profesör
hd film veren dublajlı yada altyazı farketmez hangi siteyi önerirsiniz

arsenik

Rektör
Yabancı

Hdme.eu
Hd-space
Hd-torrents

Yerli

Leechturk

Arena için de dual denenebilir.

SnaCk

Asistan
dgncn Peki üyeliği açık olan bir site var mı şuanda HD sunum yapan ?

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Yahu düşük boyutlu(700MB-3GB) HD (720p-1080p) film paylaşımı yapan bir torrent sitesi yok mu ? Aramaktan yoruldum artık.

kpln04

Profesör
www.kat.ph bu siteyide ziyaret etmende fayda var dostum.
Firefox Eklentisi
http://torrent-finder.info/
bütün torrent sitelerini tarar
Bnce leechturk ama şu anda üyelik kapalı ancak istersen 20 kontör karşılığı satabilirim.Ayrıca sitedeki tüm torrent ve düz indirmeler hepsi hd blu-ray veya 1080 p dir.Eğer düşünürseniz mesaj atmanız rica olunur
İyi Forumlar

Siz bnce bir de leechturk'e bakn .Şu anda üyelik kapalı ama 20 kontör karşılığı bir üyelik satılır.
herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim ama şuan turbobit işimi görüyor birde bu konuya giremiyordum forumda birtek bu konuya :p

oponte

Asistan

hocam sen neyi satıyorsun ya.altı altıüstü elinde leechturk var.burada birini bulmuşsun belki satabilirim diye.demek elinde daha iyileri olsa canını isteyeceksin.ayıptır bu yaptığın.sen istiyorsan yerli yabancı bir tracker ben sana ücretsiz göndereyim.

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
berkaysavci bu tür olaylara formumuz da müsade etmiyoruz Bilginiz olsun.

WebNick

Profesör
hocam sen neyi satıyorsun ya.altı altıüstü elinde leechturk var.burada birini bulmuşsun belki satabilirim diye.demek elinde daha iyileri olsa canını isteyeceksin.ayıptır bu yaptığın.sen istiyorsan yerli yabancı bir tracker ben sana ücretsiz göndereyim.
hee ver adama davetiyeyide sonra onu da satsın. Böyle insanlara yağmurlu havada su verilmez.

oponte

Asistan
berksaysavci istediğin bir tracker olursa söyle ÜCRETSİZ gönderelim.kontor yada para falan kimse istemez merak etme.

stat counter