Hepsiburada kargo gecikmesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MKT

Asistan
black friday de 7500tl ye laptop aldım hepsiburada'dan baya sevindim falan hevesim kursağımda kaldı, tahmini kargoya veriliş 24.11.2017 idi en geç 27.11.2017 idi yani ellerinde laptop var zaten, neyse 29u oldu hala kargoya verilmedi :( ya ben beklerim de babam hep karşıydı netten alışverişe şimdi vurucak beni :D adamı arayamıyorum soracak diye neyse. Sizce sabırla beklemeli miyim? Hayır iptal edersem 2000tl gibi bi indirim çöpe gidecek kdv indirimi falan beklemek zorunda kalcam. Başına bu tarz bi olay gelen varsa beni bi aydınlatabilir mi acaba

nsgnc0

Üyecik
Kargoya veriliş tarihim 5 Ocak. Yurt dışından sipariş vermiş edasıyla, unutmuş gibi yapıyorum. Gelişi sürpriz olsun.

Reis bende xiamoi mi band 2 saat aldım aynı tarihler bende de yazıyordu. Şimdi şöyle yap hepsiburadaya gir siparişlerim kısmına gir eğer orada kargo takibi varsa ona bas ve kargo takip numarasını kopyala ardından aynı sayfada hangi kargoya verdiğini gösterir örnek olarak benimki aras kargoya verilmiş sende hangi firmaya verilmiş ise onun sitesine gidip kargo takip numaran ile kargon nerede bak görürsün illaki gelir benimki bugün geliyor.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Hepsiburada ile iletişim kur bir kaç gün daha bekle gelmezse Mahkemeye başvur

sdelta

Profesör
Black Friday'den dolayı çok fazla yoğunluk var. Gönderilir merak etmeyin, gereksiz endişelenmeyin :)

HepsiBurada'dan Black Friday da iPhone 8 siparişi verdim, sonrasında vazgeçtim ve X almaya karar verdim. Müşteri hizmetlerini arayıp siparişimi iptal ettim ve 1 gün sonra param hesabıma aynen yatırıldı. HepsiBurada güvenilir yer, sıkıntı yapmazlar. İçiniz rahat olsun.

MKT

Asistan
Hepsiburada ile iletişim kur bir kaç gün daha bekle gelmezse Mahkemeye başvur
hocam 1 aralıkta herkese yollayacağız diye mesaj atmışlar hala vermediler o ayrı konu fakat dava işi yaş çünkü 30 gün gecikme payları var sözleşmede +10 gün de ekleyebiliyolar diye biliyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Black Friday'den dolayı çok fazla yoğunluk var. Gönderilir merak etmeyin, gereksiz endişelenmeyin :)

HepsiBurada'dan Black Friday da iPhone 8 siparişi verdim, sonrasında vazgeçtim ve X almaya karar verdim. Müşteri hizmetlerini arayıp siparişimi iptal ettim ve 1 gün sonra param hesabıma aynen yatırıldı. HepsiBurada güvenilir yer, sıkıntı yapmazlar. İçiniz rahat olsun.
para iadesi benim zararıma olur çünkü laptop şuan 10k ben 7.5k ya aldım umarım verirler kargoya da rahatlarım ya
Reis bende xiamoi mi band 2 saat aldım aynı tarihler bende de yazıyordu. Şimdi şöyle yap hepsiburadaya gir siparişlerim kısmına gir eğer orada kargo takibi varsa ona bas ve kargo takip numarasını kopyala ardından aynı sayfada hangi kargoya verdiğini gösterir örnek olarak benimki aras kargoya verilmiş sende hangi firmaya verilmiş ise onun sitesine gidip kargo takip numaran ile kargon nerede bak görürsün illaki gelir benimki bugün geliyor.
hocam benimki kargoya verilmedi hala depoda yani
babanın seni vuracak olması galiba hoşuna gitmiş :)
hiç sorma :D

stat counter