Hepsiburada Sipariş İptali

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mc92001

Doçent
evet bende son zamanlarda hizlial.com u tercih etmeye başladım. bu zamana kadar bir sorun yaşamadım.
hepsiburada.com'dan sevgililer günü için sipariş ettiğim bir ürün 10 günde elime ulaşınca bende ürünü geri gönderdim.1 hafta sonra para iadesini yaptılar.taksitle aldığım için kredi kartına her ay taksit tutarı kadar iade şeklinde yapıldı.

ZorhaK

Rektör
Taksitle yollayacaklarını bilsem hediye çekine çevirirdim vallahi..:)

her ay 3 tl yatar hesabıma artık:D

bilsem o kadar uzun taksite bölmezdim.

playmaker

Üyecik
Taksitle yollayacaklarını bilsem hediye çekine çevirirdim vallahi..:)

her ay 3 tl yatar hesabıma artık:D

bilsem o kadar uzun taksite bölmezdim.
Aslında anladığın gibi olmuyo zorhak kardeş. Bankanın internet şubesini kullanıyorsan orda ileriki ayların ekstresinde görünce olayı anlayacaksın. Her ay çekip yatırılma gibi bir işlem olduğu doğru ama banka ne kadarlık limiti işgal ettiysen o alışverişte hepsini kullanıma geri veriyo. İleriki aylar gelmeden o ayların taksitleri ilgili ayda ödenmiş gözüküyor. En azından benim yaşadığım olay öyle , bankadan bankaya değişmez umarım :)

ZorhaK

Rektör
Güzel haber.Bu tecrübeyi yaşamış birisi olarak bilgilendirdiğin için sağol.

playmaker

Üyecik
Sende sağolasın. biliyorsan paylaş bilmiyorsan sor forum felsefemiz :mrgreen:

ZorhaK

Rektör
Sana teşkkürlerimi iletecektim ama bir günde normal olmayacak kadar teşekkür ettiniz diye uyarı veriyor:)

İtiraz istemem içimden geldi borcum olsun

playmaker

Üyecik
Teşekkür bile taksitle :) Bazı şeyleride peşin öde ehuehu :dil: Şaka yaptım umarım alınmamışsındır :d

ZorhaK

Rektör
şimdi internetten kred kartıma baktım dediğn gibi bütün tutar yatmış:)

Şimdi sıra geldi aynı ürünü yollayabilecek bir firma bulmaya..

Ne alınması canım...Taksitle ödeyeceğim teşekürü doğru demişsin..hesap kesim tarihi gelsin teşekkür edcem sana:D

hahaha

FatihNacar

Üyecik
Arkadaşlar daha önce hepsiburada sitesinden sipariş iptal eden var mı?

Ben aldığım bir ürünün kargoya verilme süresi gecikince iptal ettim siparişi.Önce hepsiburadada kullanmak üzere hediye çekine çevirdim.Sonra o hediye çekini iptal edip para iadesi yapılsın dedim.

Daha önce sipariş iptal eden varsa bir şey soracağım.Para iadesi aynı gün gerçekleşiyor mu?

Düzenelme hepsiburada da açıklama.Başına böyle bir iş gelenler yararlanır.

Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişleri iadelerinde tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınıza tarafımızdan tek seferde ödenir.
Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve ? olarak yansır ) .Bu işlem taksit sayısı kadar ay devam eder Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2.taksiti hesabınıza yatırır fakat, diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye + taksit tutarı kadar meblağ yatırılır.
Siz de bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı extrenizde +Bakiye olarak görebilirsiniz.
Bu uygulama her taksitli kredi kartı işleminizde bankanızın yapmış olduğu bir uygulama olup bir kontrolümüzde değildir. Konu hakkında detaylı bilgi bankanızın kredi kartları departmanından almanızı tavsiye ederiz.
Firmamıza göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla...
---- Mesajlar birleştirildi ----

beyler iptal olan siparişi nasıl hediye çekine çeviriyorsunuz?

---- Mesajlar birleştirildi ----

beyler iptal olan siparişi nasıl hediye çekine çeviriyorsunuz? Lütfen Yardımcı Olurmusunuz?

Son düzenleme:
stat counter