Hepsiburada'dan Alınan Telefonun Knox Sayacı 1 Olark Geldi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tekrar geçmiş olsun peki bunun nasıl olduğunu açıkladılar mı? iade cihazı vermişler?

Bluewater383838

Üyecik
01.07.2016 tarihinde Hepsiburadan aldığım s6 edge plus telefonda knox ve deep sleep sorunu yaşadım.pazartesi kargolayacağım.müşteri hizmetlerini aradığımda ürün kullanılmış tamir edilecek dedi bunun üzerine sert çıktım gönderin inceleyelim dediler pek umutlu değilim tavırları hoşuma gitmedi .

Lazzz

Rektör
Ürün iade kabul edilmişti, sanırım yanlışlık yaptılar ürünü bana tekrar göndermişler. Mail geldi.

Lazzz

Rektör
Pek sanmıyorum. Neden böyle birşey olduğunu site üzerinden sorduk cevap bekliyorum. Telefon ile aradığımda çıkan müşteri temsilcileri operasyonda olmadığı için bilgileri olmuyor, site üzerinden yazınca operasyon ekibi ilgileniyor.

hkndmrlp42

Profesör
Pek sanmıyorum. Neden böyle birşey olduğunu site üzerinden sorduk cevap bekliyorum. Telefon ile aradığımda çıkan müşteri temsilcileri operasyonda olmadığı için bilgileri olmuyor, site üzerinden yazınca operasyon ekibi ilgileniyor.
Takipteyim. Meraklardayım.

Lazzz

Rektör
Normalde müşteri hizmetleri site üzerinden sorulan sorulara 1 saat içinde cevap veriyorlardı, kaç saat geçti hala cevap yok. Enteresan.

Bluewater383838

Üyecik
Arkadaşlar başvurum uygun görülmemiş. Bu bana iyi bir ders oldu siz siz olun asla hepsiburadadan italatçı garantili telefon almayın,satıcı hepsiburada olsa dahi...

stat counter