Hepsiburada'dan Alınan Telefonun Knox Sayacı 1 Olark Geldi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bluewater383838

Üyecik
Ya satıcı sensin newçden garantiye ben yolluyorum kapıdı ben alıyorum tam bir rezalet hepsiburadadan telefon mu almak sakın arkadaşlar sakın....

Lazzz

Rektör
Gönderilen kargo içeriğini öğrendim, bana gelen telefonun şarjı aleti Türkiye uyumlu değildi bu yüzden ben bildiri yapmıştım bana dönüştürücü yollayacaklardi, bu dönüştürücü bana gelene kadar cihazı iade ettiğim için dönüştürücü yeni geliyormuş. İster alın ister almayın sizden dönüştürücü için para almayacağız dediler. Gelen mesaj aynen aşağıda.

hkndmrlp42

Profesör
Gönderilen kargo içeriğini öğrendim, bana gelen telefonun şarjı aleti Türkiye uyumlu değildi bu yüzden ben bildiri yapmıştım bana dönüştürücü yollayacaklardi, bu dönüştürücü bana gelene kadar cihazı iade ettiğim için dönüştürücü yeni geliyormuş. İster alın ister almayın sizden dönüştürücü için para almayacağız dediler. Gelen mesaj aynen aşağıda.
Yollamaları ve kararı sana bırakmaları güzel tabi de insanın aklına ilgili birimlerin birbirinden haberi yok diye gelmiyor değil hani. Yollamadan telefonla arayıp cihazın iade olduğunu hatırlatıp şarj aletini yinede istermisiniz diye sormaları daha hoş olurdu.

Lazzz

Rektör
Yollamaları ve kararı sana bırakmaları güzel tabi de insanın aklına ilgili birimlerin birbirinden haberi yok diye gelmiyor değil hani. Yollamadan telefonla arayıp cihazın iade olduğunu hatırlatıp şarj aletini yinede istermisiniz diye sormaları daha hoş olurdu.
Ben iade ettikten sonra bana gelmişti gelen şarj parçasını iade olacak diye geri göndermiştim. Neyse ihtiyacım yok ben almam, kayıtlarda telefon olarak gözüküyor sonra telefonu iade etmedi filan hiç bulaşmak istemiyorum :)

Yine helsinuradadan telefon alışmısin dersen yakında alacağım yine sanırım:)
Tabi bu sefer distribütör cihazı.
Neyse konu dağılmasın soracağın olursa özelden sorarsın.

Selim Öztürk

Üyecik
Aynı sorum bende mevcut'tu 2 ay sonra odin modu açınca gördüm. Para iadesi aldım.
2 ay sonra nasıl iade ettiniz benim 14 günü geçti odin i açıp baktığımda knox sayacının arttığını gördüm yanı 1 yazıyor bi modifikasyon yapılmış telefona ve ben iade etmek istiyorum nasıl yapmalıyım yardımcı olurmusunuz ?

Tys23

Dekan
2 ay sonra nasıl iade ettiniz benim 14 günü geçti odin i açıp baktığımda knox sayacının arttığını gördüm yanı 1 yazıyor bi modifikasyon yapılmış telefona ve ben iade etmek istiyorum nasıl yapmalıyım yardımcı olurmusunuz ?
İletişime geçin hallederler.

Lazzz

Rektör
Ben aldığımda 1 haftalık bile olmamıştı. 2-3 gün sonra olay başıma geldi ve iade işlemlerini başlattım.

Neova

Asistan
Hepsiburada.com gibi sitelerden alışveriş yapmayın.Gidin teknoloji mağazalarından ihtiyacınızı giderin ileride başınız ağrımasın.

Lazzz

Rektör
Hepsiburada.com gibi sitelerden alışveriş yapmayın.Gidin teknoloji mağazalarından ihtiyacınızı giderin ileride başınız ağrımasın.
Benim başım ağrımadı dostum. Cihazımı iade aldılar, ayrıyetten 1 ay sonra yeni bir telefon siparişi verdim. Samsung a5 2016 dist cihazı, hiçbir sorunla karşılaşmadım. Şuana kadar Hepsiburada beni hiç üzmedi.

Neova

Asistan
Ps3 konsolu satın almıştım konsol çin malı çıktı.Müşteri hizmetlerini aradık geri dönüş yapmadılar ve ürün elimizde kaldı.

Lazzz

Rektör
Ps3 konsolu satın almıştım konsol çin malı çıktı.Müşteri hizmetlerini aradık geri dönüş yapmadılar ve ürün elimizde kaldı.
Ps3 un Çin malı olanı mı varmış? Ben bugüne kadar piyasada hiç görmedim. Ps3 kullanmış bitişi olarak bunu söylüyorum.

Neyse konuyu sapıtmayin.

Yetkili arkadaş konuyu kilitlerse sevinirim.

stat counter