İnternet hızımı nasıl arttırabilirim. :(

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar intenetimi nasıl hızlandırabilirim lütfen yardım edin bağlantı hızımı bilmiyorum en zirveye nasıl çıkartabilirim hızımııı? :glare:

Mg.

Profesör
belki de zirvedesin ama fark etmiyorsun. Yani Telekom ne veriyorsa o
Ama sen belki paketini alt yapını falan söylersen yardımcı olunabilir.

wallahi mg.kardesim alt yapı yı felan bilmiyorum ben, ama dün acayip yavaştı.Bugün bir program indirdim normale döndü ama bu da bana yetmez en üst düzey internet hızı kullanmak istiyorum modemde doping yazıyo galiba doping internet markasını kullanıyorum daha da hızlandırmak icin ne yapabilirim şu an cfosspeed kullanıyorum ve intenet hızım şu an normal daha hızlı yapmak için ne yapabilirim?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hız testi yaptırdım sonuç:
PİNG:212 ms
DOWLAND SPEED: 0.81 mbps
UPLAOD SPEED:0,15 mbps
lütfen yardım edinn :(

FullScreen

Profesör
Bağlantılarında acayip derecede sorun var sanırım.Müşteri hizmetlerini ararsan daha yararlı olur.

Elusive

Dekan
Bu internet hızı acayip derecede anormal . AKK olsa bile böyle olamaz. Müşteri hizmetlerini ara .

Ali TEMEL

Profesör
Önceden internetin hızlımıydı, daha sonradan mı yavaşladı?

Modemindeki wifi etkin mi? Etkinse şifreli mi?

Doping tarifelerini bilmiyorum ama adil kullanım kotası yüzünden düşmüş olabilir.

wolkhy1903

Profesör
başlığı okuyunca ilk aklıma geleni yazayım...
daha fazlasını ödeyerek hızını arttırabilirsin tabii ki bölge desteklerse

Müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyorumda ne diyecekler bana yani ben internetim çok yawaş dediğimde onlar bana ne diyeceek? bilgi verin lütfen
we internetim aldığım da bundan biraz daha hızlıydı şimdi bir program yükledim şimdi şimdi iyileşmeye başladı
wifi açık olur genellikle ama şifreli...
yardımlarınızı bekliyorum....

kullaniciadi1

Üyecik
ilk önce nerde kalıyorsun ve tarifen ney.
büyükşehirlerden birindeysen ve tarifen 8mb ye kadar isen kesinlikle ara. değilsende kesinlikle ara. yani ara tabiki de.
karşındaki umursamaz biri ise (ttnet de %80 ni böyle) "efendim bu kadar destekliyor" felan der. sen olur mu öyle şey felan düzeltin felan falan diyip biraz baskı kur. düzeltilmesini iste. derdini anlat işte.

PetyrBaelish

Profesör
Fiber'den iyisi yok.

Superonline tavsiyemdir,bulunduğun bölgede varsa eğer. Eğer yoksa TTNET Fiber'i denersin.

Bowen32

Doçent
İnternet hızlandırma diye birşey yok kardeş keserse ttnet hız kesiyor arayıp sövünce düzeltiyorlar :D

stat counter