İnternetsiz oynayabileceğiniz mobil oyunlar!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


daggerdale12

Editör
Editor
Katılım
21 Ağu 2016
Mesajlar
267
Puanları
43
Konum
İstanbul
Her hafta olduğu gibi sizlere mobil oyun listeleri sunmaya devam ediyoruz. Düzenli olarak devam ettiğimiz bu serimiz Haftanın Mobil Oyunları ile siz değerli okurlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Bu kez listemizde internetsiz mobil oyunlar var.

İnternetsiz mobil oyunlar - 15 Nisan
Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı mobil oyunlarını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Mobil Oyunları! Bu kez sizleri çin 3 harika internetsiz mobil oyuna yakından baktık! Sizler için hazırladığımız videoyu aşağıdan izleyebilir ve önerdiğimiz oyunlar açıklama kısmındaki linklerden indirebilirsiniz.


Planescape: Torment Enhanced Edition
Planescape: Torment geçen yıllara rağmen, asla yaşlanmayan gerçek bir klasik olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun yapısı, derin felsefesi ve müthiş hikayesi Nameless One’un kökenleri sizi uzun süre telefon ekranına kilitleyecek.
Beamdog tarafından günümüze göre revize edilen Enhanced Edition mobil platforma da gelerek Torment sevenleri oldukça mutlu etmişti. İnternete hiçbir şekilde ihtiyacınızın olmadığı bu derin rol yapma oyununu sizin de çok seveceğinizi garanti edebiliriz. Diğer RPG oyunlarına kıyasla size savaş mı barış mı noktasında çok fazla seçenek sunan bu yapımı neredeyse kimseyi öldürmeden bile bitirebiliyorsunuz.
Planescape: Torment indir!

Alto’s Adventure
Rakipleri ile kıyaslandığında Alto’s Adventure oldukça farklı ve ilginç bir enless run oyunu. Otomatik bir şekilde ilerleyen snowboard sporcusunu yönlendirdiğimiz yapım, kısa sürede dikkatinizi çekmeyi ve sizi oyuna bağlamayı başarıyor.
Alto’nun macerası tamamen rastgele oluşturulmuş parkurlardan oluşuyor. Ama her koşunuz sırasında sizden bölümü tamamlamanız için belli gereksinimler isteniyor. Bu gereksinimleri tamamladığınızda bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz.
Türün diğer oyunları gibi Alto’s Adventure da sadece tek bir tuş ile oynanabiliyor. Ekrana dokunduğunuzda hamle yapan Alto’yu kontrol etmek zor olmasa da oyunun oldukça renkli ve eğlenceli olduğunu hatırlatalım.
Alto’s Adventure indir!

Pixel Dungeon
Pixel Dungeon geleneksel roguelike türünde, pixel grafik yapısıyla dikkat çeken bir yapım. Oldukça basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde kolayca oynayabildiğimiz bu yapım, internetiniz olmadığında hoşça vakit geçirebileceğiniz bir eğlence sunuyor.
Oyunun rogulike yapısı sebebiyle oldukça zor ve sizi zaman zaman hırslandıracak bir yapıya sahip olduğunu da belirtelim. Eh, yine türün avantajlarından biri olarak Pixel Dungeon’da oyunun sürekli rastgele oluşturulduğunu söyleyelim.
Pixel Dungeon indir!
 

Ekli dosyalar

Üst
stat counter