iPhone 11, ev fiyatına satılacak!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

engintd1

Üyecik
11 ile diğer iphonelarda ucuzlama olur mu onu merak ediyorum ben xr almak istiyorum andoridden sıkıldım artık problemli olması gibi sıkıntılar yaşiyorum artık ios geçmek istiyorum 7 para vermek duyulmuyorum 8 5 bin küsür plus 6 küsürlerde onlara vereciğime xr almak istiyorum ama fiyatlar biraz düşmesini bekliyorum düşer mi kararsısız biraz o konuda o yüzden lansmanı bekliyorum

11 ile diğer iphonelarda ucuzlama olur mu onu merak ediyorum ben xr almak istiyorum andoridden sıkıldım artık problemli olması gibi sıkıntılar yaşiyorum artık ios geçmek istiyorum 7 para vermek duyulmuyorum 8 5 bin küsür plus 6 küsürlerde onlara vereciğime xr almak istiyorum ama fiyatlar biraz düşmesini bekliyorum düşer mi kararsısız biraz o konuda o yüzden lansmanı bekliyorum
düşecek,yaz dönemi çok telefon değiştiriyor insanlar diye zam geldi bi anda.11 geldiği anda düşer hepsi.

engintd1

Üyecik
düşecek,yaz dönemi çok telefon değiştiriyor insanlar diye zam geldi bi anda.11 geldiği anda düşer hepsi.
bende merak bekliyorum bi ara alacaktım telefon 6150 civarından rapora ayrılınca uzun bi süre kenardaki para dursun bişey olur diye almadım alayım dediğimde telefon 7000 küsürleri gördü 6000 küsürlere düşerse çok güzel olur hem alıcam

OzkanK.

Üyecik
Bu devirde HD ekranlı tek kameralı ve 3000 mAH altı bataryalı ufak ekran bir telefına 7000 TL vermek aşırı saçma bir hareket olur. FHD bile değil ekranı rakiperi 2k Süper amoled ekranlar sunarken süper hızlı şarj desteği varken süper kameralar verirken. 5-6 bin TL bandına S10+ S10 veya Mate 20 pro almak çok daha mantıklı bir hareket olur.

engintd1

Üyecik
Bu devirde HD ekranlı tek kameralı ve 3000 mAH altı bataryalı ufak ekran bir telefına 7000 TL vermek aşırı saçma bir hareket olur. FHD bile değil ekranı rakiperi 2k Süper amoled ekranlar sunarken süper hızlı şarj desteği varken süper kameralar verirken. 5-6 bin TL bandına S10+ S10 veya Mate 20 pro almak çok daha mantıklı bir hareket olur.
android olayı sıkıntı benim için söz konusu verdiğin paranın hakkını sonuna kadar alıyor musun dersen saten almıyorum onuda biliyorum belli bir zaman sonra yavaşlama kasma gibi sorunlar oluyor ekran benim için çok önemli değil ben stabil ve biraz da iyi foto çeksin yeterli benim için

OzkanK.

Üyecik
android olayı sıkıntı benim için söz konusu verdiğin paranın hakkını sonuna kadar alıyor musun dersen saten almıyorum onuda biliyorum belli bir zaman sonra yavaşlama kasma gibi sorunlar oluyor ekran benim için çok önemli değil ben stabil ve biraz da iyi foto çeksin yeterli benim için
Şuan android hangi modeli kullanıyorsun acaba çok merak ettim bu kadar kötü olan? Benim için ekran önemli değil demek aşırı ilginç birşey. Asıl en önemli şey ekran demen lazım sonuçta en çok birşey izlemek veya görmek için kullanılıyor telefonlar.

engintd1

Üyecik
huawei kullanıyorum ekran satlerce vakit geçirmiyorum ben öyle flim video çok izlemem sadece uygulamalarda mesajlarda ve arama için kullanıyorum ben oyun falan bana göre değil

OzkanK.

Üyecik
Hangi marka demedim model dedim Huawei ' nin hangi modeli ?
Abim Mate 20 pro kullanıyor çevremde başka huawei kullananlarda var daha şikayet duymadım. Ama gidip P9 lite flan gibi 3-4 sene önceki telefonları kullanıyorsan birşey diyemem. Verdiğin para ne kadar ve hangi konuda verdiğin paranın hakkını alamadın ?

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Yavaşlama dediğiniz şey iphone'da olmayan bir özellik değil tersine iphone'da daha fazla oluyor batarya performansı ile alakalı bu durum yoksa CPU filan cihazların en sağlam parçasıdır onlarda bir sorun olmaz sorun olsa olsa bataryada olur ve İOS daha stabildir demek çok çok yanlış. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abim Mate 20 pro kullanıyor çevremde başka huawei kullananlarda var daha şikayet duymadım. Ama gidip P9 lite flan gibi 3-4 sene önceki telefonları kullanıyorsan birşey diyemem. Verdiğin para ne kadar ve hangi konuda verdiğin paranın hakkını alamadın ?
mesela iphone 7'ye para vermek ultra saçma bir durum yani hangi sebeple? :D

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
X i 20 bin e almışlardı içim acıdı iyi bir carizma parası şimdide lancer parasına satarlar

engintd1

Üyecik
p20 pro

astegon

Profesör
Bedava... hep iphona derler fiyat yükseltiyor diye ama samsung, lg gibilerinden daha tutarlılar. Reis bu arada samsung yapmış sonunda gördünmü m30s'i... 48mp sensör, 9611 exy, süper amoled, 6000mah batarya.
M30s güzel olmuş ama nfc ve kablosuz şarj arıyorum ben artık o da olsa keşke

stat counter