iPhone 11 ne zaman satışa çıkar?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Pomy53

Üyecik
Merhaba iphone XS Max alıcaktım ama bi anda SDN'nin canlı yayında denk geldim ve..

Bi sorum olacak Iphone 11 ne zaman satışa çıkacak ve fiyat ne olacak ve Almanyanın neresinden alınabilir?

Şimdiden Teşekkürler..

ishak042

Profesör
Eylül ekim gibi tanıtılır ve satışa çıkar en geç Aralıkta satışta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama eylül piyasaya çıkması bekleniyor.

Böyle bir tasarıma sahip telefona o parayı verir miyim bilmem :D Donanımı belki rakiplerine göre çok üst düzey olur, anca öyle alınır.

donanımı asla rakiplerine göre üst düzey olmaz hep kırpılmış kalır ram kaç oldu bi bak...
RAM'in kaç olduğu ne kadar önemli? iPhone serisi iOS kullandığı için performans bakımından android telefonların RAM boyutu ile karşılaştırmak mantıksız.
Şu an hem çoklu çekirdekte, hem de tek çekirdekte daha önde.

detanaoq

Asistan
Yasaklı
RAM'in kaç olduğu ne kadar önemli? iPhone serisi iOS kullandığı için performans bakımından android telefonların RAM boyutu ile karşılaştırmak mantıksız.
Şu an hem çoklu çekirdekte, hem de tek çekirdekte daha önde.

çok önemli uygulamaların ram üzerinde açmak var rom üzerinde açmak var... sheeple tayfası ısırık elmaya taptığından beklemek ibadettir tabi...

çok önemli uygulamaların ram üzerinde açmak var rom üzerinde açmak var... sheeple tayfası ısırık elmaya taptığından beklemek ibadettir tabi...
İlk cümlen hiç bir şey ifade etmiyor ve ağır saçmalıyorsun. Forumda koyun gütmeyi sevmem, hatta kanıt sunmaktansa karşı tarafa laf yetiştirmeye çalışan boş insanlara hiç tahammülüm yoktur.

iPhone serisi iOS kullandığı için performans bakımından android telefonların RAM boyutu ile karşılaştırmak mantıksız.
Buna bir cevap alamadım ben.

stinghardyzz

Profesör
Merhaba iphone XS Max alıcaktım ama bi anda SDN'nin canlı yayında denk geldim ve..

Bi sorum olacak Iphone 11 ne zaman satışa çıkacak ve fiyat ne olacak ve Almanyanın neresinden alınabilir?

Şimdiden Teşekkürler..
eylül tanıtılır ülkemizde ekim kasım gibi satışa çıkar

Leand

Profesör
İlk cümlen hiç bir şey ifade etmiyor ve ağır saçmalıyorsun. Forumda koyun gütmeyi sevmem, hatta kanıt sunmaktansa karşı tarafa laf yetiştirmeye çalışan boş insanlara hiç tahammülüm yoktur.

Buna bir cevap alamadım ben.
Arkadaş iphone'un arayüzünü one ui zannediyor. :)

*Konu sahibi arkadaşa diyeceğim çıkacağı vakit yaklaşınca zaten tüm teknoloji kanalları ne zaman satışa çıkar ve nerde satılır onun haberini verir. Almanyada yaşıyorsunuz madem oradaki teknoloji kanallarından Almanya ile bilgileri daha sağlıklı alırsınız bir Türkiye'den bu konu hakkında bilgi sunamayız bu konu hakkında.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Gelse bile 15k fiyatı olur o paraya yazıj

@ardagrbz

Doçent
donanımı asla rakiplerine göre üst düzey olmaz hep kırpılmış kalır ram kaç oldu bi bak...
Üst düzey olmaz mı 😂 A13 2020 amiral gemilerini dümdüz eder be
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat ve tarihi tahmin edebiliriz, bilmeyiz. Zaten siz istemeseniz bile tanıtım tarihini duyarsınız.
Almanya'da zaten store var ordan alırsınız.

stat counter