iPhone 3G 26 Eylül'de Türkiye'de

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

boavoz

Üyecik
iPhone 3G 26 Eylül'de Türkiye'de

Mobil cihazlar arasında önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan iPhone’nun, 3G (üçüncü nesil) özelliği taşıyan modeli, 26 Eylülde Türkiye’de satışa sunulacak.

Turkcell, Apple firması ile yaptığı anlaşma doğrultusunda iPhone 3G’yi ay sonunda Turkcell abone merkezlerinden
kullanıcılarına sunacak. iPhone 3G’nin satış fiyatı ve tarifeleri daha sonra açıklanacak.

Türkiye’de 3G ihalesinin ardından mobil hızlı internet imkanı tanıyacak olan iPhone 3G, UMTS/HSDPA (850, 1900, 2100 MHz), GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz), EDGE, e-Posta, dahili GPS ve Google Maps, takvim/ajanda, 2 megapixel kamera, Wi-Fi (802.11b/g) ve bluetooth 2.0 EDR gibi çeşitli özelliklere sahip bulunuyor.

Antediluvian

Asistan

En sonunda ne denebilirki.. Turkcell gene calımını attı..
helal olsun Vodafonun Haziran başındaki.. haberini hatırlayan varmı :D
Gelsin ilk işim Turkcele gidip bu cıhazı almak..

HRNKC

Profesör
bırakın şu iphone u , biraz piyasa incelemesi yapın ! iphone u solda sıfır bırakacak cihazlar var ...

Evanescence

Asistan
İşin ilginç yanı gelsin hemen alcam diyen insanlarımız geldiğinde fiyatın kaç olacağını biliyor gibi konuşuyorlar. 199 $ a satılacak sanıyorsunuz herhalde.. Amerika'da bile 199$ artı her ay tonla para ödeyip sözleşmeli abone aluyorsun eşittir nerdeyse 1000$. E bir de bizdeki %25 ÖTV artı %18 KDV'yi düşünürsek hemen gidip alırım diyen arkadaşların bir daha düşünmelerini rica ediyorum. :turned:

sleepless006

Asistan
bende iphonu merakla bekliyorum ancak arkadaşında dediği gibi üzerine binecek vergilerle bir hayli pahalı olacak gibi duruyor ayrıca sözleşmeli satış yaparlarsa da o daha kötü olur fiyat bakımından alternatif telefonlara da bakmak gerek

Antediluvian

Asistan
İşin ilginç yanı gelsin hemen alcam diyen insanlarımız geldiğinde fiyatın kaç olacağını biliyor gibi konuşuyorlar. 199 $ a satılacak sanıyorsunuz herhalde.. Amerika'da bile 199$ artı her ay tonla para ödeyip sözleşmeli abone aluyorsun eşittir nerdeyse 1000$. E bir de bizdeki %25 ÖTV artı %18 KDV'yi düşünürsek hemen gidip alırım diyen arkadaşların bir daha düşünmelerini rica ediyorum. :turned:

Gelsin hemen alcam dedim cünkü.. yaklaşık 6 aydır burasıda dahil olmak üzere 3 forumda İphone ile ilgili tüm başlıkları inceledim.. inan bu konuda ve satış stratejisi konusunda senden cok bilgim var..hatta Ameirkadaki apple storeda bahsettiğin sözleşmenin şartlarını somut olarak inceledim yaklaşık 800 ytlye iphoneda buldum istanbulda ama almadım resmi olarak satışa sunulmasını bekledim.. Güvencem olsun dedim.. Cihazın satış şartları ülkemizde pahalı bu doğru.. ama amerikadan 400 ytl ucuz alacağıma burda 400 daha fazla veririm hem ülkeme katkı sağlarım hemde.. garantili cihaz kullanırım..
Bunların hepsi düşünüldü sen merak etme arkadaşım..:)

Antediluvian

Asistan
Dikkat ettinizmi Once 26 Eylul yazisi kalkti yerine "Cok yakinda " geri geldi simdi artik "cok yakinda" bile yazmiyor is iyice rezalete bindi..
bu kadar oluR..

stat counter