iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Icloud yedeklemesi ne işe yarıyor bir de o aktif edilirse telefonun kendi depolamasında da yer kaplıyor mu ? Icloud ile icloud yedeklemesi arasındaki fark ne ? Icloud da yedeklemiyor anlatabilir misiniz LÜTFEN

İyi günler. Yaklaşık 5 gün önce iphone 7 plus aldım. Gece 11 gibi telefonun şarjı %100 durumda iken telefonu uçak modunda bıraktıktan sonra (Konum da kapalı) sabah 7 gibi uyandığımda telefonumun şarjı %83e düşmüştü. Pil ayarlarında pilin tükendiği saat diliminde de herhangi bir uygulama verisi yoktu. Telefona ios 12.1 son sürüm yüklü. Ve bu durumu yaşamadan 2 gün önce aynı şekilde ,telefonu %100 şarj durumunda bıraktığımda sabah şarj %97 idi ve bir sorun olduğunu düşünmüyordum. Ancak sonraki günlerde iki kez telefonu kullanmamama rağmen gece boyunca %100den %83 civarına düştüğünü farkettim. Bu konuda önerileriniz nelerdir ? İade mi etmeliyim ? Pil değişimi mi yapmalıyım ? Veya son sürümle ilgili bir durum mudur ?

Ben gece bıtaktığım yüzdeden en fazla 2-3 aşağı düşmüş oluyor,eğer iade hakkınız varsa iade edin,normal değil.Birde ios 12 bariz şarj harcıyor 11 e göre.Aldığınız sürüm 11 olursa şarj düzelmeden 12 ye geçmenizi önermem

Arka planda uygulama yenileme özelliğini kapatınca pil sorunu yaşamamaya başladım. Gece telefonun şarjı %100 iken sabah uyandığımda yine %100 oluyor. Pil sorunu yaşayan arkadaşlar bu özelliği kapatıp pil sorununu giderebilirler. Telefonumda ios 12.1 yüklü bu arada.

önceden samsung kulaniyordum simdi iphone 7 plus kulaniyorum konusma kayit pragrami lazim yardimci olurmusunuz bilgi olan varmi bu konuda

SAYGILR

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
A iPhone 0
İbrahim98-1 iPhone 0
M iPhone 1
Selim23 iPhone 3
O iPhone 8