iPhone 8 kapalıyken şarjı düşüyor, normal mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Furkankym

Üyecik
arkadaşlar sifir iphone 8 gun icinde kapali iken sarj yiyor ve butun pil harcayan seyler kapali olmasina ragmen mesela 6 7 saatlik bir uykuda ortalama 5 6 sarj yiyor wifiye bagli bile degilken ve normal kullanim suresi 6 7 saat apple bunun 12 saate yakin oldugunu soylemesine ragmen bunlar normalmidiri degilsede ne yapmam gerekli

@ardagrbz

Doçent
Normal şeyler bunlar her cihaz kullanmadığınız zaman şarj tüketir. Ayrıca 12 saat konusu ne onu anlamadım Apple şarj konusunda pek süre vermez hatta pil kapasitesini bile açıklamaz.

Furkankym

Üyecik
Normal şeyler bunlar her cihaz kullanmadığınız zaman şarj tüketir. Ayrıca 12 saat konusu ne onu anlamadım Apple şarj konusunda pek süre vermez hatta pil kapasitesini bile açıklamaz.
Apple in orjinal sitesine girdimiz zaman iphone 8 batarya suresi icin internet kullaniminda ortalama 12 saat oldugunu soyluyor

@ardagrbz

Doçent
Apple in orjinal sitesine girdimiz zaman iphone 8 batarya suresi icin internet kullaniminda ortalama 12 saat oldugunu soyluyor
O verilen bilgiler 100 dilimlik şarjın hangi durumda kaç saatte biteceğini gösterir yani size şarkınız 12 saat mutlaka gider demiyor.
Birde pili nasıl kullanıyorsunuz işin içinde oyun varsa 6-7 saat iyi ama yoğun kullanım yoksa 1 günü çıkarır.

Furkankym

Üyecik
O verilen bilgiler 100 dilimlik şarjın hangi durumda kaç saatte biteceğini gösterir yani size şarkınız 12 saat mutlaka gider demiyor.
Birde pili nasıl kullanıyorsunuz işin içinde oyun varsa 6-7 saat iyi ama yoğun kullanım yoksa 1 günü çıkarır.
Soyle diyim ben telefonu elimden dusurmeyen biri olarak instagram ve youtube gibi platformlari yogun olarak kullanarak yogun dedigimde telefonu hic kapatmadan araliksiz kullanan biriyim bu sekilde 6 7 saat oluyo ortalama bide bunun icine pubg gibi yuksek grafikli oyunlar girince 4 5 saate kadar dusuyo

Kaansn34

Asistan
6-7 saatlik uykuda yüzde 5-6 çok gibi geldi bana mobil veri,wifi,bluetooth.. vs açık mı ?

stat counter