Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

AlejandroXX

Üyecik
Hayırlı olsun 1. Linkteki kılıfta çok güzel görünüyor
--- Gönderi Güncellendi ---

Hayırlı olsun 1. Linkteki kılıfta çok güzel görünüyor
eyvallah dostum , ekran koruyucu olarak bu kavisli kısımları kapsıyan bir ürün var mı 3d koruyuculara baktım ama onlarda baya çirkin şeffaf istiyorum. Sen hangisini kullanıyorsun

salihbuldur

Doçent
eyvallah dostum , ekran koruyucu olarak bu kavisli kısımları kapsıyan bir ürün var mı 3d koruyuculara baktım ama onlarda baya çirkin şeffaf istiyorum. Sen hangisini kullanıyorsun
Ben spigenin ekran koruyucusunu kullanıyorum ama kavisli kısımları kapsamıyor tabi açık kalıyor kenarları

seyhmus21

Profesör
Kılıfla kullandın mı yanlardan atıyor ya hava alıyor s8 serisinde 3d kavis olduğu için kılıf ile uyumlu jelatin bulmak çok zor ama 8 plus 2.5d kavis olduğu için ekrana jelatin çerçeveleri açık bıracak şekilde oturuyor

srdrucgurz

Üyecik
Kısmet olursa ocak 1 itibarıyla bende aranıza katılacağım cihaz performans kamera pil ömrü hakkında kullananların detaylı bilgi paylaşmasını rica ederim

musa.oz

Üyecik
dün akşam 8 plus gold telefonum geldi, şimdi şeffaf kılıf ve ekran koruyucu almak istiyorum, özellikle şarj girişi yerlerini kapatan kılıf ve uygun bir ekran koruyucu tevsiye ederseniz çok iyi olur. Şu anda karar vermekte zorlanıyorum.

sahinsahiner

Asistan
Ya arkadaşlar bu güncellemeden sonra benim parmak izi okuyucusu doğru düzgün çalışmaz oldu. Aynı sorunu yaşayan var mı

AlejandroXX

Üyecik
Arkadaşlar görüşme esnasında telefonda karşı taraf konuşmadığında ufak bir cızırtı( tam olarak cızırtı denemez) oluyor. yani tamamen sessizlik olmuyor bu normal mi ? sizde de var mı ben mi çok ehvamlıyım yoksa :)

rapse1

Üyecik
Arkadaşlar 5s kullanıyordum 4 senedir ve baya memnunum telefona hiç bir şey olmadı sadece son zamanlarda bataryada sorun var yine böyle beni 4 sene rahat idare ettirecek telefon istiyorum ve ıphone alıştığım iÇin ıphone istiyorum 8plus alacaktım ama bütçe olarak karşılayamayacağım için 7plus veya 8 hangisini alayım ?

Manias

Üyecik
Arkadaşlar 5s kullanıyordum 4 senedir ve baya memnunum telefona hiç bir şey olmadı sadece son zamanlarda bataryada sorun var yine böyle beni 4 sene rahat idare ettirecek telefon istiyorum ve ıphone alıştığım iÇin ıphone istiyorum 8plus alacaktım ama bütçe olarak karşılayamayacağım için 7plus veya 8 hangisini alayım ?
Bence biraz daha biriktir ve 8 Plus al. 7 Plus modelinin 8 Plus modelinden pek aşağı kalır yanı yok ama almışken 8 Plus al. İlla 8 ya da 7 Plus diyorsan da şahsen benim tercihim 7 Plus modelinden yana olurdu. Gerek büyük ekran gerekse pil ömründen dolayı

sacramentun

Üyecik
Yasaklı
Bugün 8 plus ile geçirdiğim 3.günüm. İyi ki almışım diyorum. Cihaz maşallah akıyor. Kamera ve portre modunu çok beğendim.

Pil kullanımından da gayet memnunum. Ciddi ve en kararlı sürüm gelene kadar, herhangi bir güncelleme yapmayı düşünmüyorum. Stok 11.0.2 olarak kullanmaya devam edeceğim.

Cihazın ses seviyesi tatminkar derece de iyi. Film / video ve müziklerde çok memnun kaldım.

Telefon görüşmesinde ses seviyesini çok yüksek buldum :) orta seviye de kullanmak daha iyi :)

Dezavantajları ön kamera halâ dar açıda olması.. umarım gelecek iPhone modellerinde bu durumdan vazgeçilir.. keşke ön kamera’da ds portre modu olsaymış..

İşlemci’nin çalışma mantığı ve hızı güzel. Herhangi bir eksi durum göremedim şuana kadar.. Fakat dezavantaj olarak değerlendirebileceğim durum var. Misal ; Cihazı bluetooth ses olarak kullandığında ya da Car Play modda kullandığında sanki biraz ısınıyor cihaz... Kararlı sürümde bununda düzeleceğini umut ediyorum..

Almak isteyen ya da kararsız kalan arkadaşlara tavsiye ederim. Evet tasarımsal olarak bir önce ki nesil ile aynı çizgiye ve tasarıma sahip fakat donanım noktasında ciddi iyileştirmelerin olduğu da gözardı edilmemeli..

Bazı şeyler birbirini tetikler, pişman olmadan kullanabileceğiniz bir cihaz olduğunu belirtebilirim.

stat counter