İphone mu samsung mu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Sahab

Üyecik
Cevaplar mısınız?

Son düzenleyen moderatör:

AlteredTech

Profesör
Öncelikle üslubunuza dikkat edin, herhangi bir arkadaşımız size cevap vermek zorunda değil, emir kipli cümleler kullanmayın.

Konu açarken açıklamanızı detaylandırmayı unutmayın.Samsung ya da Apple’dan hangisi sorusu eksik bir soru. Bütçeniz, kullanım alışkanlıklarınız ve kriterlerinize göre bu durum değişir.

Melih Beyefendi

Doçent
Yasaklı
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Öncelikle üslubunuza dikkat edin, herhangi bir arkadaşımız size cevap vermek zorunda değil, emir kipli cümleler kullanmayın.

Konu açarken açıklamanızı detaylandırmayı unutmayın.Samsung ya da Apple’dan hangisi sorusu eksik bir soru. Bütçeniz, kullanım alışkanlıklarınız ve kriterlerinize göre bu durum değişir.
Hocam yorumu moderatörler düzenleyebiliyor, değil mi? @rise

yigitugrass

Üyecik
açıkcası bana sorarsanız eğer ki dururum iyi ise bence tabi ki iPhone alırım ama bütçe sıkıntım varsa ondan daha düşük fiyatlara çok daha güzel a
Android telefonlar var onlara da bir bakarım.

Windows 8.1

Profesör
Hocam güvenlik olarak iPhone. Ama diğer özellikler (fiyat,kamera, RAM,işlemci vb) için Samsung tabii ki. iPhone güzel tasarımlar yapamıyor. Ama Samsung kullandığım için eski bir model olsa da çok iyi.
iphone güvenli mi? iCloud kaç kere patlatıldı siz daha iphone güvenli.

Ben iPhone SE kullanıyorum ama gerçekten berbat ilk çıktığında 1639₺’ye almıştım. Ama gerek kamera gerek pil çok kötü. S10e almayı düşünüyorum. iPhone’da 3 seneden sonra Samsung gibi oluyor. Onun için ben artık Android’den yana olacağım.
Pil sağlığım %71. Ve bu pil 3 kez değişti:( Hangi modeli alırsanız alın iPhone’da ben iPhone tavsiye etmiyorum. Yavaşlatma olayından da olabilir bunun sebebi çünkü ilk çıktığında iOS 9.1’di. Şu an 12’de. Ben A30 veya Redmi Note 7 öneririm.

stat counter