iPhone SE Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Beo

Doçent
1 ay kadar önce 5S den SE ye geçiş yaptım.

Teknik olarak donanımı farklı olabilir fakat ben bir kullanıcı olarak kameradan başka bir fark göremedim.

2.el temiz 5S bulabiliyorsanız alın kullanın ama ben sıfır alacağım diyorsanız SE modelini alın sonuçta 2016 cihaz.

FOM

Profesör
Onursal Üye
1 ay kadar önce 5S den SE ye geçiş yaptım.

Teknik olarak donanımı farklı olabilir fakat ben bir kullanıcı olarak kameradan başka bir fark göremedim.

2.el temiz 5S bulabiliyorsanız alın kullanın ama ben sıfır alacağım diyorsanız SE modelini alın sonuçta 2016 cihaz.
Bu farkı ios10 dan sonra daha iyi anlayacaksınızdır.

Jankat

Üyecik
İlk başta 100 oluncaya kadar şarj ettim başka birşey yapmam gerekirmiydi bide applock yokmuş hep ücretli düzgün birkaç oyun faydalı birkaç uygulama önerseniz çok hoş olur

You-Murta

Profesör
İlk başta 100 oluncaya kadar şarj ettim başka birşey yapmam gerekirmiydi bide applock yokmuş hep ücretli düzgün birkaç oyun faydalı birkaç uygulama önerseniz çok hoş olur
Ücretli olarak limbo diye bir oyun var 1tl fiyatı kesin alın :) ücretsiz olarak kafa topu subway surfears temple run falan standart olsun milli klasik oyunlarımız hatta yer varsa asphalt 8 kur :)

Ha bir de 100 e kadar şarj ettiyseniz yapmanız gereken başka bir şey yok :)

Bildiğim applock yok maalesef...

Cihan Avar

Üyecik
İphone SE'nin ekranı hakkında ne düşünüyorsunuz?Bende alıcam ama oyunlar ekranda nasıl kalıyor onu merak ediyorum. Oyun oynarken hiç ekranı küçük diye bahsediyor musunuz?

stat counter