İphone x Ekran Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

cikofitness

Üyecik
Merhaba, iphone x iş yerinde yere düşürdüm ve arka kapagında catlak on camında ıse cızık olustu. Dokunmatık vb. seyler calısıyor ama ekranda goruntu hıc yok. Maddi sıkıntı olduğu için yaptıramıyorum, acaba evde kendım tamır edebılırmıyım? Oyle bı yontemı varmı?

Logithx

Profesör
Düşmeye bağlı ekean soketlerinde oynama oluşmuş olabilir görüntü bu yüzden gelmiyor olabilir ama kendiniz telefonu açmaya çalışırsanız daha büyük zarar verebilirsiniz..

<<Dkn nyz>>

Dekan
İphonenin içi karışık açmayın toparlayamaya bilirsiniz ekran gitmiş olabilir veya çıkmıştır çıkması çok zor sıkışmış bir alanda duruyor

|SeYYaH|

Rektör
durumum yokkı yaptırım, garantı kabul etmıyo
Ah be yeğenim, çürük elmayı almaya imkanınız oluyor da yapmaya niye olmuyor anlamadım. Hem bu elmacı arkadaşlar sürekli garantiden, müşteri memnuniyetinden falan bahseder dururlardı, niye kabul etmiyor... Diye soracam ama Allah var, elmayı günahım kadar sevmesem de bu konuda onları haklı görmek zorundayız. Çünkü kusur onların değil, size ait. Düşme sonucu kırılmaları hiçbir şirket kabul etmez.

Special Forces

Profesör
Merhaba, iphone x iş yerinde yere düşürdüm ve arka kapagında catlak on camında ıse cızık olustu. Dokunmatık vb. seyler calısıyor ama ekranda goruntu hıc yok. Maddi sıkıntı olduğu için yaptıramıyorum, acaba evde kendım tamır edebılırmıyım? Oyle bı yontemı varmı?
Denemenizi tavsiye etmem, daha çok zarar verebilirsiniz size daha pahalıya patlayabilir.

stat counter