iphone

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

@ardagrbz

Doçent
Bütçelik bir durum yok 100/150 tl fark var (o da p30 hb fiyatı, p20pro öteki siteler çok güvenli değil aynı fiyatlar) ama ön kamera, video, ses, ekran pek çok noktada p30 üstün işlemci ve tasarımı dememe gerek yok bence aradaki farkı vermeye değer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alaka?

Görüldüğü gibi 100/150 tl fark var p30 işlemci olarak daha güçlü ve bataryayı daha verimli kullanıyor.
Bütçelik bir durum yok 100/150 tl fark var (o da p30 hb fiyatı, p20pro öteki siteler çok güvenli değil aynı fiyatlar) ama ön kamera, video, ses, ekran pek çok noktada p30 üstün işlemci ve tasarımı dememe gerek yok bence aradaki farkı vermeye değer.

Ne alaka?

Görüldüğü gibi 100/150 tl fark var p30 işlemci olarak daha güçlü ve bataryayı daha verimli kullanıyor.
Kendi fikrim, sanane kardeş ?

@ardagrbz

Doçent
Banane de fikrini sordum? neyse sana kalsın sayın samsung fanboy kardeş iyice kendini belli ettin. Sen gel burda s10e öner millete süper menü, süper bayarya süresi vs.
😂 Sende her gün iphone Xr en iyi iphone en iyi pil süresini veriyor demene bir gün son verirsen dediklerini ciddiye alırım.

Leand

Profesör
😂 Sende her gün iphone Xr en iyi iphone en iyi pil süresini veriyor demene bir gün son verirsen dediklerini ciddiye alırım.
Ciddiye almana gerek yok herkes beni saysın bilmem ney derdim yok kimse için fikrimi değiştirecek değilim :) ben sadece doğru bildiğimi yazarım burda birde bana bir daha yazmassan sevinirim, bende sana yazmayacağım.

@ardagrbz

Doçent
Ciddiye almana gerek yok herkes beni saysın bilmem ney derdim yok kimse için fikrimi değiştirecek değilim :) ben sadece doğru bildiğimi yazarım burda birde bana bir daha yazmassan sevinirim, bende sana yazmayacağım.
Çok mutlu olurum...

Emre İnce

Üyecik
Çok fazla oyun oynamıyorum. Genelde Youtube de takılıyorum ama İphone 8 plus 3-4 yıl götürür mü ne dersiniz

ozzge111

Üyecik

Ne alaka?

çok teşekkür ederim bi de aklımda yine de 7 plus kaldı onun hakkında da bişeyler söyler misiniz

halil007

Doçent
iPhone alacak iseniz 3 ay kadar bekleyin. Yenileri çıkınca diğerleri ucuzluyor. (Bizim için geçerli değil, ama ucuzluyor) o vakit belki dediğiniz fiyata X bulabilirsiniz. Yahut 8 plusu rahat alırsınız. Lakin ben plusların kasasını çok kaba buluyorum. Diğer telefonlar hakkında fikrim yok.

astegon

Profesör
Ahahahah iphone seven kullanıcı, huawei de sevmezken P30 a yönlendirmek.

Ne yaptınız agalar siz 🥳

AlteredTech

Doçent
İphone 6 bu yıl İOS 13 almayacağına göre 7 de İOS 14 almayacaktır. Bundan dolayı 7 yanlış bir tercih olur. İphone cihazlarda güncelleme gelmeyince eskisi kadar verimli ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunmuyor. Yakın fiyatlara Pocophone F1 ve LG G7 bulunabiliyor. Onlara bakmanızı tavsiye ederim.

ishak042

Profesör
İphone 6 bu yıl İOS 13 almayacağına göre 7 de İOS 14 almayacaktır. Bundan dolayı 7 yanlış bir tercih olur. İphone cihazlarda güncelleme gelmeyince eskisi kadar verimli ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunmuyor. Yakın fiyatlara Pocophone F1 ve LG G7 bulunabiliyor. Onlara bakmanızı tavsiye ederim.
6s i unuttunuz sanırım. İos 13 alıyor. İos 14 alacaktır İPhone 7. Hatta belki zor ama ios 15 de alabilir.

AlteredTech

Doçent
6s i unuttunuz sanırım. İos 13 alıyor. İos 14 alacaktır İPhone 7. Hatta belki zor ama ios 15 de alabilir.
Hocam 6s(A9) ile 6(A8) aynı işlemciye sahip olmadıkları için böyle bir durum oluştu. Ama iphone 7’de böyle bir durum olmadığı için İOS 15 alamayacağını düşünüyorum. Apple her yıl bir cihaza son güncellemeyi veriyor. Geçen yıl 5, bu yıl 6, sonraki yıl 6s ve 7 olarak gözüküyor.

ishak042

Profesör
Hocam 6s(A9) ile 6(A8) aynı işlemciye sahip olmadıkları için böyle bir durum oluştu. Ama iphone 7’de böyle bir durum olmadığı için İOS 15 alamayacağını düşünüyorum. Apple her yıl bir cihaza son güncellemeyi veriyor. Geçen yıl 5, bu yıl 6, sonraki yıl 6s ve 7 olarak gözüküyor.
Bu sene ios 13 6s alacak.
Seneye 6s ios 14 almayacak İPhone 7 alacak.
Ondan sonraki sene İPhone 7 ya ios 15 alacak ya da almayacak. Büyük ihtimal almayacak ama apple nin işleri hiç belli olmaz.

stat counter