IPTVBoxPro güncellenebilir sürümü nedir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

diletisim

Üyecik
Merhaba arkadaşlar direkt konuya gireyim baktım artık ücretsiz sorunlu linklerle olmuyor https://www.iptvboxpro.com sitesinden iptv üyeliği aldım ve televizyona yüklettim sonra televizyonu fabrika ayarlarına getirince tekrar yüklemelerini istedim ama bu sefer para istediler yada kendimin yükleyebileceğini söylediler. Ama kendilerinin yüklediği sürekli güncellenebilir şekildeymiş. Yani yeni film geldiğinde yada kanal eklendiğinde otomatik görebilecekmişim.

Tabi para verdik tekrardan yüklettik ama merak ettiğim bu güncellenebilir şekilde yükleme nasıl oluyor bununla ilgili bilgi verebilecek arkadaş olursa sevinirim. Şimdiden yardım ve bilgi için teşekkürler.

Saygılar

hdiptv

Üyecik
kusura bakma kardeşim ama biraz kandırmışlar seni bu tür isteklere prim vermeyin bilinçli olun bizde bu işin içindeyiz müşteri 10 kerede yükleyelım derse yükleriz işimizin arkasındayız para filan vermeyin bu üç kağıtçılara

diletisim

Üyecik
Aldığım yerden herhangi bir sorun yaşamadım, dolandırılmadım da 4 aydır kullanıyordum sorunsuz şekilde ama tv resetleyince teknik destek sayfasında kurulum hizmetleri var. Orada da satın alma sırasında 1 defa yüklenir sonraki yükleme talepleri ücretlidir diyor. Zaten bir öncekinde dediğim gibi adamlar biz yükleyelim diyorsanız paralı ama siz kendiniz de kurabilirsiniz linkinizi gönderdik onunla istediğiniz gibi kurabilirsiniz diyorlar.

Rakibinizi karalamak yerine madem biliçten bahsediyorsunuz soruma nasıl olduğuna dair bilgi verseniz daha memnun olurdum. Sorun yaşamadığım, yayınımın kapatılmadığı için de üç kağıtçı diyemem sizin gibi.

Konu dışına çıkmadan bilginizi paylaşırsanız memnun olurum aksi birşey beklemiyorum.

Saygılar

diletisim

Üyecik
Samsung UH48H Smart IPTV programı yüklü, kanallar da yüklendi tekrardan lakin ilerde hani bir şey olursa ben kendim yükliyeyim istiyorum.

emakin

Üyecik
Ben de iptv kullanıyorum ama çok yoğun değil. Sinema için kullanıyorum. Normal kanallarda olsun haber kanalları belgesel kanalları fln baya ama maç konusunda çokta kullanmadım açıkcası. Arkadşlar benden izliyor bazen çok güzel diyorlar. Benim maçla fln pek aram yok. Fakat benim görüşüm kullandığım redstariptv çok güzel. Görüntü kalitesi fln da efsane. Duyduğuma göre bu asıl işi yapan adamın kurucularındanmış. Ben 8 aydır kullanıyorum. İki arkadaşıma daha tavsiye ettim onlarda memnunlar ve onlar maç tutkunu insanlar. Fiyat ve kalitesi çok başka. İnternetteki reklamlarıda çok kaliteli. Düzgün çalışıyorlar. Test veriyorlar zaten. Deneyin öyle alın. Satışı yapan adam kibar ve çok anlayışlı. Öneririm.

stat counter