Kablosuz Mouse Önerileriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ruberto

Asistan
Bende logitech anywhere mx kullanıyorum. Kısa ve öz olarak en güzel mouse. 2 3 senedir kullanıyorum canavar gibi çalışıyor.

Ahbârî

Dekan

azen63

Profesör
Mouse ile çalışan biri olarak Logitech Mouselerını önermiyorum. başka firmalrın yaptığı maouseları bakman daha iyi @Ahbârî

re13el

Dekan
Fiyatı nasıldı? Tuşlar hemen hemen birebir.Memnun musun?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyunlarda nasıl?
Memnunum. Pek oyun oynamam ama bilirsin bu mouseninde orta tuşu aynı işlevi görüyor.Diğer mousenin yeni versiyonu gibi.
Pili eskisine göre biraz daha az gidiyor, o da sanırım Darkfield(cam üzerinde de kullanabilme) özelliğinden. Çünkü birden fazla lazer var altında.

Fiyatı Vatan Bilgisayarda 157 TL idi, ben indirimle 125 TL den almıştım.

tuskilidi

Profesör
Arkadaşlar yaklaşık üç yıldır bunu kullanmaktayım. Bu aralar hafif teklemelere başladı ve tuşlarda cevap vermiyor bazen. Bunun gibi çok fonksiyonlu, tuşları ayarlanabilir bir mouse öneriniz olur mu?
fonksiyonellik konusunda nasıldırlar bilemem ama ben olsam kesinlikle V-Track teknolojisini kullanan bir fare alırdım. bu teknoloji de sadece A4 markasında var galiba.

Ahbârî

Dekan
Mouse ile çalışan biri olarak Logitech Mouselerını önermiyorum. başka firmalrın yaptığı maouseları bakman daha iyi @Ahbârî
Abi var mı model önerin. Ben elimdekinden memnumum. 3 sene benim gibi biriyle mücadele etti garibim :)

Memnunum. Pek oyun oynamam ama bilirsin bu mouseninde orta tuşu aynı işlevi görüyor.Diğer mousenin yeni versiyonu gibi.
Pili eskisine göre biraz daha az gidiyor, o da sanırım Darkfield(cam üzerinde de kullanabilme) özelliğinden. Çünkü birden fazla lazer var altında.

Fiyatı Vatan Bilgisayarda 157 TL idi, ben indirimle 125 TL den almıştım.
Ben benimkini vatandan 50'ye almıştım. 125 çok ama yav :)

re13el

Dekan
fonksiyonellik konusunda nasıldırlar bilemem ama ben olsam kesinlikle V-Track teknolojisini kullanan bir fare alırdım. bu teknoloji de sadece A4 markasında var galiba.
V-Track tam olarak neye yarıyor? İzlediğim videoda camda hatta saçlarının arasında çalıştığını gösteriyordu. :)

Darkfield da aynı işi yapıyor ama adları farklı sanırım. :)

azen63

Profesör
Abi var mı model önerin. Ben elimdekinden memnumum. 3 sene benim gibi biriyle mücadele etti garibim :)

Ben benimkini vatandan 50'ye almıştım. 125 çok ama yav :)
akşam sana yazayım kendi kullandığım mouse modelini. gerçi biraz eski model ama...:)

tuskilidi

Profesör
V-Track tam olarak neye yarıyor? İzlediğim videoda camda hatta saçlarının arasında çalıştığını gösteriyordu. :)

Darkfield da aynı işi yapıyor ama adları farklı sanırım. :)
Hocam O nasıl bir özellik? Model önerebilir misin?
şu ana kadar optik ve lazer olmak üzere çok fazla fare eskittim ama v-track kadar zemin konusunda sıkıntı çıkarmayan fare görmedim. en son kullandığım fare logitech'in kablosuz lazer bir faresiydi. masamı değiştirdiğimde fare malesef sorun çıkarmaya başladı. araştırmalarım sonucu şu fareyi aldım. model adı f7

re13el

Dekan
şu ana kadar optik ve lazer olmak üzere çok fazla fare eskittim ama v-track kadar zemin konusunda sıkıntı çıkarmayan fare görmedim. en son kullandığım fare logitech'in kablosuz lazer bir faresiydi. masamı değiştirdiğimde fare malesef sorun çıkarmaya başladı. araştırmalarım sonucu şu fareyi aldım. model adı f7
F7 masaüstü bilgisayarımdaki mouse. Logitech ve A4 ten 3 mouse paylaşıldı konuda, hepsi kullandıklarım.
Darkfield teknolojisi olan mouse kullanıyorum şu anda. Yatağımın üstünde, koltuğun üstünde, halıda, camda, fayans zeminde felan kullandım hiç sorun yaratmadı. :)

Ahbârî

Dekan

Hocam laptop var. Kablolu mouse şu an bana pek uygun değil. Kablosuzu var mı acaba bunların?

stat counter