[Kampanya] Ashampoo WinOptimizer 8

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


arsenik

Rektör
Katılım
8 Ağu 2009
Mesajlar
12,367
Puanları
63


Sağdaki yüzde'nin 0 olmasını bekleyin daha sonra sipariş veriyormuş gibi mail adresi isim soyisim vs girelim.Sonra programı kendi sitesinden indirip mailinize gelen lisans anahtarını kullanalım.

Ashampoo WinOptimizer

Ashampoo'nun Windows optimizasyonu konusunda sahip olduğu deneyim ve üstün bilgi ile bir bütün paket olarak sunduğu Ashampoo WinOptimizer yazılımı bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak, ilk günkü performansını korumak ve kararlılığını arttırmak gibi birçok işlemi tek bir arayüz içerisinde ayrı sekme ve modüller altında gerçekleştiren profesyonel bir araç.

Kolay anlaşılabilir menüler, sekmeli basit arayüz ve hem yeni hem de uzman bilgisayar kullanıcıları için sunulan gelişmiş özellikler ve seçenekler bu sistem aracını ön plana çıkaran başlıca şeylerden. Bilgisayarınızda yapmak istediğiniz çöp dosya temizliği, disk birleştirme, dosya yedekleme ve silinen dosyaları kurtarma gibi işlemlerin hepsini WinOptimizer ile gerçekleştirmek mümkün. Tüm bu araçların yanında bilgisayarınızdaki güvenliği sağlamak ve kişisel bilgilerinizin özelliğini korumak amacıyla program içerisinde casus yazılım koruması da bulunuyor.

Sistem Güçlendirme: Tek tıkla optimizasyon, sürücü temizleme, tarayıcı temizleme, disk birleştirme.

Sistem Analizi: Sistem bilgilerini listeleme, boş disk alanı gösterme, sistem test aracı, disk hatalarını gösterme.

Performans Geliştirmesi: Servis yöneticisi, sistem başlangıcını düzenleme, işlem yöneticisi, kurulum kaldırma yöneticisi.

Dosya Araçları: Dosya silme, dosya şifreleme ve açma, dosya bölme ve birleştirme, dosya kurtarma.

Windows Kişiselleştirme: Gizli sistem araçlarını ayarlama, casus yazılımlara karşı koruma.

Genel: Yedekleme yöneticisi, sistem optimizasyon asistanı, görev planlayıcı.

http://giveaway.downloadcrew.com/
 
Üst
stat counter