[Kampanya] PC Tools Privacy Guardian 5.0

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


şowalye

SDN Okuru
Katılım
10 Eyl 2011
Mesajlar
2,300
Puanları
0

Bilgisayarınızı izleyen gözlere karşı korumak için oldukça sadece gizlilik araçları.
:)

PC Tools Privacy Guardian kişisel bilgisayar taramanızın ve arama geçmişinin … iyi ve kişisel kalmasına yardımcı olur. Çevrimiçi gizlilik araçları saklanan parolaları, gözatma ve arama geçmişini silerken diğer araçlar geçici ve yeni dosya listelerini, parçalanarak silinen öğeleri siler ve sabit sürücüleri kalıcı olarak ağartır.

Bilgisayarınızda yaptıklarınızı ve internetinizi sizi izleyen gözlere karşı korur!

- İnternet ve Çevrimiçi Gizlilik

PC Tools Privacy Guardian, gözatma geçmişini, arama geçmişini, çerezleri, parolaları ve indirilen kayıtları silmek ve internet aktivitelerinizi özel tutmak üzere popüler internet tarayıcıları ile birlikte çalışır. Sohbet programları, medya oynatıcıları, FTP tarayıcıları, e-posta istemcileri ve kişiden kişiye dosya aktarma programları ile birlikte çalışarak diğer çevrimiçi aktivitelerinizi de korur.

- Günlük Bilgisayar Kullanımı Gizliliği

PC Tools Privacy Guardian aynı zamanda günlük bilgisayar kullanımı gizliliğinizi korumanıza yardım eder. Geçici ve yeni dosya geçmişi silicileri geçici dosya klasörlerinizi ve son açılan dosyalarınızın listelerini temizler, PC kullanımınızı ve dosya erişim geçmişinizi özel tutar. Diğer temizleyiciler de Microsoft® Office, Geridönüşüm kutusu, Son Çalıştırdığınız programlar ve Bul ve Ara çubuğundakiler dahil Windows® geçmişini siler.

- Güvenilir Dosya Silme

PC Tools Privacy Guardian, güvenilir dosya parçalama ile sildiğiniz dosyaların silinmiş olarak kalmasına yardım eder. Ve Geridönüşüm Kutunuza daha çok güvende tutmak için, bir disk ağartma aracı boş sabit disk alanınızı temizlerken silinen dosyalarınızın dosya kurtarma araçları ile geri yüklenmesini önler.

Kampanya Linki:http://www.pctools.com/tr/privacy-guardian/offer/
 
Üst
stat counter