Kasım 2016 Dolar Kuru

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rawkid

Dekan
An itibariyle 3,29 olmuştur. Yakın zamanda benim gibi sistem toplayacak kişiler mümkün olduğu kadar elini hızlı tutsun. Yıl sonunda 3,50 olacak deniyor. Zaten şuanda da duşecek gibi durmuyor.

Sizce ileride neler olur?

okinkurt

Deaktif
Artık sistem felan alınmaz ben şahsen parça almıyorum artık yeter adam benim ekran kartına verdiğim para ile kasa topluyor nerdeyse yurt dışında yeterince yolunduğumu düşünüyorum .

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Bu saatten sonra parça alınmaz demek yerine elinde stok olan firmaların sözde indirimlerini takip ederek eski kurdan ürün alınabilir.

rawkid

Dekan
Ebrar bilgisayar kuru 3 yaptık diyerek satış yapıyor ancak çoğu kişi vade farkı alırken güncel kur fiyatına yaklaştığını söylüyor. Şahsen bu zamanda internetten hele vatan bilgisayardan kesinlikle pc toplamam. Direk güncel kurdan fiyat değiştiriyorlar.

Eminönü tarafında uygun fiyatta parça alabiliyorum. Orada daha insaflı oluyorlar bu kur işinde :) Tabi İstanbul'da oturuyor olmanız lazım :D

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Ebrar bilgisayar kuru 3 yaptık diyerek satış yapıyor ancak çoğu kişi vade farkı alırken güncel kur fiyatına yaklaştığını söylüyor. Şahsen bu zamanda internetten hele vatan bilgisayardan kesinlikle pc toplamam. Direk güncel kurdan fiyat değiştiriyorlar.

Eminönü tarafında uygun fiyatta parça alabiliyorum. Orada daha insaflı oluyorlar bu kur işinde :) Tabi İstanbul'da oturuyor olmanız lazım :D
Vatan eskiden çok iyi fiyatlar verirdi. Şimdi herkese göre daha pahalı oldu. Geçen gün aldığım monitörü Vatan'dan aldım. Tek uygun fiyatlı şey oydu :)

rawkid

Dekan
Sabah 3,27 iken şuan 3,31 oldu. Her gün az az artıyor. Bu ayı 3,30 da felan kapatsak çok iyi olur ama bu gidişle cok zor.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Vay arkadas, ülke ekonomisi göçtü resmen.
3.30 nedir ya, fazla degil 3 senw falan once 1.8 falandi. İyice ucacak her şeyin fiyati.

okinkurt

Deaktif
Bu saatten sonra parça alınmaz demek yerine elinde stok olan firmaların sözde indirimlerini takip ederek eski kurdan ürün alınabilir.
Onlar çokmu ucuza satıyor :) ben zaten sıfır almam 1.400 tl işlemciyi 2.el 400 tl ye bulabiliyorum 500 tl lik anakartıda 200 e adamın işlemciye verdiği paraya ben garantili sistem kurarım işi bilirsen o kuruda vermezsin 1-2 sene garantiden olursun sadece :) tanıdığın güvenilir noktalar oldumu sağlam parça bulmakta sorun olmuyor :cool:

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Onlar çokmu ucuza satıyor :) ben zaten sıfır almam 1.400 tl işlemciyi 2.el 400 tl ye bulabiliyorum 500 tl lik anakartıda 200 e adamın işlemciye verdiği paraya ben garantili sistem kurarım işi bilirsen o kuruda vermezsin 1-2 sene garantiden olursun sadece :) tanıdığın güvenilir noktalar oldumu sağlam parça bulmakta sorun olmuyor :cool:
Ben 2. el mal almam mesela. Tarzım değil.

okinkurt

Deaktif
Ben 2. el mal almam mesela. Tarzım değil.
Bende sıfır almak isterim ama mesela şuan kullandığım i7 3770k sıfırı bin tl üstü fiyata sayip almak zor ama sağlam tanıdıklar var alıyorum adam kendi garantide veriyor 1.5/2 senedir kullanıyorum işlemciyi şuan satsam zararım yok hatta üstüne para bile kalabilir :D

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Sistemi bu en son olan artıştan önce topladığım için sevinçliyim ama bir önceki artışa yetiştiremediğim için inanılmaz üzüntülüyüm. Rawkid'in de dediği gibi 3 kuruşluk parçaya 6 kuruş verir olduk. Durum gerçekten vahim.

okinkurt

Deaktif
1.8 den sistem aldığım dönemler ne güzeldi şimdi nerde o fiyatlar kendime gtx 1070 alasım var ama parasına yazık .

stat counter