Kimlik ve Ehliyet de ki imzayı değiştirme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mate20piro

Asistan
Merhabalar

Dostlar ben bu yeni çipli kimlikleri ilk yenileyenlerden biriyim muhtemelen ama 2 sinde de yani ehliyet de de kimlikte de de imzamı hızlı attığimdan vakit den dolayı bir uyumsuzluk oldu yani kendi imzama neredeyse benzemiyor denebilir bunu düzeltmemin bir yolu var mı? Bazıları kaybettim de git cezasını öde yeniden imza istiyorlar diyor bazilari da sistemde imzan kayıtlı olduğundan sormadan aynısını yapıyorlar diyor bilgisi olan varsa sevinirim

PARAzitCELL

Profesör
ALO199 Vatandaş Etkileşim Merkezi

Burayı mutlaka ara ve imzanı değiştirmenin yolları varsa biraz pahalı bile tutsa değiştir, resmi ve kamu şirketleri için önemli olabilir... Kamu kurumlarında gerçi e-imza dönemine geçildi, herkesin e imza çipi var :D (tüm kamu kurumlarında mı bilmiyorum)...

miskin27

Üyecik
Bozuk imza bile sizin attığınız arastirilirsa çıkar. Sorun olmaz. Imza değiştirme kesin vardir. Devlet işinde olmaz diye birsey olmaz. Anayasa bile değişiyor imzami değişmeyecek. Gider nüfus dairesine sorarsınız

kmurat

Dekan
Benim imzam sürekli değişiyor. İlk imzamı hatırlamıyorum bile. Yazı senin se, imza da geçerli.

stat counter