KMPlayer Adım Adım Kurulum ve Ayarlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

DumDumaq

Dekan
Eski sürümünü böyle kurmamıştım 3.5.0.77 yi gözümü yoruyordu simgeleri Videos panelleri simgeleri filan boştayken ,

şu anda sildim 3.5.0.81 sürümünü yüklüyorum bu şekilde kurcam :)

mordak

Üyecik
sayın yönetici KMPLAYER i pc me kayıt ettim devreye aldığımda pc reset yapıp yeniden başlıyor dolayısıyla KMPLAYER ı kullanamıyorum saygılar

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
Buna kamil player diyesim geliyor hep :D ama sevemedim arayuzunu...

Ahbârî

Dekan
bu programın yeni sürümlerinde ayar değişikliklerine gerek var mıdır? Konuyu güncelleyelim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bana bir konuda yardım edin nolur .kmplayer de film izleyemiyorum görüntü ters dönmüş vaziyette(pc yi ters çeviriler diye espiri de yapmayın nolur) :) ayarlardan özelliklerden baktım bir türlü bulamadım. Nasıl oluyor bi yardım edemisiniz

Darknes$

$
Onursal Üye
Host dosyanıza " 127.0.0.1 player.kmpmedia.net " ekleyiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KMPlayer sürüm 3.7.0.109 açılışta çıkan bütün reklam vb. kurtulmanın başka bir yolu yok mu?

3mr3

Asistan
Arkadaşlar, yeni sürümler geldiğinden beri KMPlayer yavaş açılmaya başladı, 3-4 aydır kullanmıyorum. VLC Player geçtim idare ediyorum. Yaşayan var mı bu durumu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben K-lite codec pack kullanıyorum bence bu media playerlar gerekli değil direk bunu yükle videoları açarsın:yes:

overclocking

Üyecik
Arkadaşlar, yeni sürümler geldiğinden beri KMPlayer yavaş açılmaya başladı, 3-4 aydır kullanmıyorum. VLC Player geçtim idare ediyorum. Yaşayan var mı bu durumu?
Herhalde yani. KMPlayer, Pandora'ya satıldığından beri böyle. En hızlısı 3.1.0.0 versiyonu.
Sadece ondan değil , bir de artık bir süreden beri KMPlayer açıldıktan sonra aşağıdaki kaydırma çubuğunun üzerine gelince videonun o kısmının önizlemesini de gösteriyor. O sebepten dolayı da yavaş açılıyor. Hızlı açılsın istiyorsan, önizleme olmayan versiyonunu yükle. Çok hızlı açılsın. Bende 3.1.0.0 var. Acayip hızlı.
Belki yeni KMP de de o önizleme bir yerden kapatılıyor ve hızlı açılabiliyor da olabilir. Tabi ayarları kurcalayıp bulmak yerine o önizleme olmayan bir versiyonu yüklemek daha basit..

3mr3

Asistan
overclocking cevap verdiğin için teşekkür ederim. Ancak o önizleme kapatmayı ayarlardan bulamadım bi türlü... öyle bişey olsaydı güncel güncel kullanırdım hep, sonuçta en iyisi kmplayer olurdu benim için...

topalsolucan

Rektör
önizlemenin yavaşlamaya sebep olduğunu sanmıyorum. komple kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. bende eski bir sürümü yük, açılışta reklam ekranı gelmeyen bir sürüm, önizleme de var ama hiç bir yavaşlık yok.

cheleby

Profesör
Bu ayarların resimleri gitmiş.Yardım edebilecek var mı :) ? topalsolucan Darknes$ winchester07

Darknes$

$
Onursal Üye
Seçenekler - Tercihler

Genel - Hiç biri uymuyorsa dosyadan bir alt yazı çağır seçili olacak.
Genel - Klavye / Fare - Enter - ESC - Sol Çift Tık = Tam ekrana geçiş yap olacak.

Video İşleme - Genel - Durum : Daima kullan seçili olacak.
Video İşleme - Hesaplayıcı - VMR9 Renderless (YK Altazyılar) seçili olacak.
Video İşleme - Temel Video Süzgeçleri - Keskinleştir işaretli olacak.

Hatırladığım kadarıyla resimlerde bu ayarlar vardı, yine istediğin soruları sorabilirsin.

stat counter