Kombi tavsiye edenler,buraya lütfen.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yener ala

Üyecik
dermiydiniz yener parasıyla rezil olacak ?olduk nitekim mahkemelik olacaz görünüyo..alınan ölçüde petek takılmaması sahtekar esnaflıktır.uzun oluşu daha ciddi ,zira birinciyi bağladıktan sonra ikinci vanayı arkada kalan bağlantı yerine iki köşeyle kıvırıp takmalıdır..öncelikle su motorunun ömrünü kısaltır ve bütün kombi bundan etkilenir.13 tane gereksiz dirsekle başıma çorap örülmüş durumda..ferroli müşteri hizmetlerine bildirdik ses çıkmayacağa benziyor...domicondens 18 gündür 1 litre yoğuşma yapmazmıydı..nerde taahhüt edip %100 küsür oranlar veripte konvansiyonel-yoğuşmasıza göre 650 lira fark alınan ve kalitesinden dem vurduğumuz
domicondens ve ferrolinin hassasiyeti...!?

condensler eski teknolojidir premiks tercih edin MUHAKKAK....:crying:

9köy

Asistan
arkadaşlar nasıl gidiyor kombilerin yakıt durumları. ben 1 ay sadece 3 peteği açarak yaktım havalar tam soğumadan. hatta daha yoğunlukla 2 petek kullandım. 180 küsur geldi. geçen yıl 6m80 ile 7m80 cm petek kullandığımda 220-240 tl yanılmıyorsam geliyordu. sanıırm kötü dokunmuşlar rakamlara. gerçi benim kombim çok iyi değil. bu yıl gelen fatura ondanmıdır bilmem. kızdım gene klimaya döndüm 242 ve 243 tl ödedim tüm elektrik parası 2 klima çalışıyor binde birde mutfaktaki klimayı zaman zaman açıyoruz kısa süre. 2 adette elektrik sobası var fanlı modellereden çok kısa sürede onları kullanıyoruz. diğer çmaşı rmak. bulaşık fırın mikro dahil gelen fatura bu fırını kullanmamaya gayret gösteriyoruz.

20-25 tlde kış aylarında doğal gaz geliyor. mutfak banyo ocak kullanımı. rakam olarak gayet iyi diyorum. ama havaların iyi gitmesyle br zaman kapadım klimanın birisini. normalde 300 tl elektrik fatırasına çoktan razı olmuştum. iyi ısınıp korkmadan çalıştırdığım için.

yanlız esas olnsa keşke doğalgazdan namert vergis almasalarda adam gibi doğalgazı korkmadan kullansak çok daha iyi ısınıp çok daha sağlıklı ısınsak klimanın tozunu yutmasak. ama mümkün olmuyor işte.

eren1986

Üyecik
baymak markalı hangi ürün olursa olsun uzak durun inanılmaz mağduriyet yaşıyorum servis ve yedekparça sıkıntıları var kombim 4 yılda 7-8 kere arızalandı aynı parçadan 5 kere arızalandı değişim taleplerim reddediliyor en üst seviyeden en alt seviyeye şikayet ettim değişim talep ettim rica ettim şuan 1 ocak 2019 da bozulan kombim bugün 15 ocak hala tamir bekliyorum çok mağdurum derdimi anlatabileceğim bir birim yok çaresizce bekliyorum ben bir vatandaş olarak uyarıyorum baymak markalı herhangi bir elektronik ürün tercih etmeyin almayın

stat counter