Kulaklığın tek tarafından ses geliyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
normal internet müziğinde ses geliyor ama winap dan gelmiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim kulaklığımında sağ çok güzel ses veriyo ancak sol hiç çalışmıyo arada bi ses gelir gibi oluyo tekrar geri gidiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki bu kapak nasıl açılır kardeş benim kulaklığım logitech bir anda tek taraflı ses vermeye başladı yardımcı olurmusun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum. 1 Ay Önce Bir Mağazadan Orjinal Nokia Kulaklığı Aldım Sorunsuz Çalışıyordu. Bu Akşam Şarkı Dinlemek İçin Kulağıma Taktım Sol Taraftan Ses Gelmiyor. Napabilirim Acil Cevap?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde kulaklığım iflas 4 kere kulaklık değiştirdim yeter artık ve arkadaşım elimden alıyor tek tarafını bende bomboş kalıyorum ve tek ses gelen kulağım biraz ağrımaya başladı. lehimlemek gibi bir şey duydum ben daha 13 yaşındayım annem ve babam hayatta izin vermez mp 3 ü elimden alıp kulaklığı çöpe atarlar ve ben kendimi iflas olmuş gibi hissederim nolur başka çaresi olsun yardım.....

cheyenemehmet

Asistan
6 ayda bir kulaklık değiştirmeme neden oluyor kulaklığın birisini bozulması kulaklık düşünce bozuluyor

truemagic

Asistan
Bende yaşadım ama benim kulaklığı denize düşürmüştüm ama teki çalışıyor hala

S

SDN Okuru

SDN Okuru
of ya bnmkiside öle oldu:helpsmilie: :crying: :cursing: :helpsmilie:

Bowen32

Doçent
Bendede olmuştu bende sinirlenip kulaklığı nasıl olduysa ye parçaladım :D

Artvincenter

Profesör
benim kulaklığın pamukları çıkmıştı sıkıntı seninki gene iyi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kulaklığı mono olarak kullan (kablonun yarısını tak) düzelir her kulaklıkta yapıyorum ben :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde kulaklığım bozulmuştu bende yarıya kadar tek takıyordum az öncede bozuldu çok üzüldüm :( ama en azından tek tarafı çalışıyor ama çoook seviyordum kulaklığımı yaa keşke bozulmasaydııı offff

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kulaklıktan değil bazılarınızınki bende telefonda çalışan 5 tane kulaklık var bilgisayarda hiç biri çalışmıyor hepsinin de kablosu kopmuş olamaz heralde :) bilgisayardaki jack girişinde sorun var diye düşünüyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kulaklığı açtım taktım soktum çıkardım en sonunda kafayı yedim masaya vura vura paramparça ettim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var istediğin kulaklığı tak yinede ses tek tarafta soketini değiştirdim yinede aynı eğer sorunu bulabilirsen banada yardımcı ol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi tanesinde ses geliyor digerinden ses gelmiyor o nedendir admın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
thebest teşekkür ederim kardeşim tabletimde çalışıyorduu fakat pcde çalışmıyordu dediğini yaptım çalıştı teşekkürler

stat counter