Laptop harici ekran karti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

VECTORRR

Profesör
şu sitede ölçülüyordu.

ForeverPower41

Profesör
Bunlara bakma. Darboğaz olur. Laptopa harici ekran kartı çok sağlıklı bir şey değil. Ancak cidden lazımsa bu bottleneck calculator gibi sitelerden araştırma yaparak uygun ekran kartını bulabilirsin.
Evet darboğaz hakkında doğru söylüyorsun GTX 750 Ti takılmaz,onun yerine bir ekran kartı önerdim zaten.
Fakat Bottleneck gibi siteleri pek tavsiye etmiyorum eskiden darboğaz yapmayan bir ikiliyi o sitelerde denediğimde darboğaz yapar diyordu fakat youtube daki hiçbir testte darboğaz yoktu,bazen doğru göstersede o sitelere asla güvenme.

NousrAX

Asistan
Evet darboğaz hakkında doğru söylüyorsun GTX 750 Ti takılmaz,onun yerine bir ekran kartı önerdim zaten.
Fakat Bottleneck gibi siteleri pek tavsiye etmiyorum eskiden darboğaz yapmayan bir ikiliyi o sitelerde denediğimde darboğaz yapar diyordu fakat youtube daki hiçbir testte darboğaz yoktu,bazen doğru göstersede o sitelere asla güvenme.
Hocam sana demedim zaten merak etme. Vector kardeşime diyorum. Adam daha iyisini al diyor. Bu da beni çıldırtıyor. Bottlenecki çok kullanmadım ama ölçüm sitesi olarak bunu biliyorum. Zaten bottleneck araştırma için yeterli değil. Basit ölçümleri söyler sana inceyi anlaman için kesin testlere bakmak lazım.

VECTORRR

Profesör
Orada güvenilmeyecek bir şey yok ki.Kendi göznüle görüyorsun,yazılımla msı afterburner değerlerini değiştirecek halleri yok,ayrıca neden bizi kandırsınlar ?
Neden kandırmasınlar ki ;) E2180 ile gta 5 açıldığı nerde görülmüş?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sana demedim zaten merak etme. Vector kardeşime diyorum. Adam daha iyisini al diyor. Bu da beni çıldırtıyor. Bottlenecki çok kullanmadım ama ölçüm sitesi olarak bunu biliyorum. Zaten bottleneck araştırma için yeterli değil. Basit ölçümleri söyler sana inceyi anlaman için kesin testlere bakmak lazım.
nerde daha iyisini al dedim?

VECTORRR

Profesör
Ve iyi bir ekran kartı al ile daha iyi bir ekran kartı al farklı şey.

E2180 hızaşırtma ile birlikte açabilir gta 5'i.
Videoda herhangi bir kesme işlemi yok çok dikkatli izle.
Neden kandırmasınlar ki diyosun,adamlar manyak mı niye böyle bişey yapsınlar.
Adam telefon kamerasıyla çekmişti 2.00 ghz ve gta 5 i kasmadan oynuyordu ram de galiba 2 idi.tam göremedim ama işlemci e2180

Videoda herhangi bir kesme işlemi yok çok dikkatli izle.
Neden kandırmasınlar ki diyosun,adamlar manyak mı niye böyle bişey yapsınlar.
işte böyle troll amaçlı :)

NousrAX

Asistan
Adam zaten GTX 750 Tİ alayım mı diyor sen de gidip senin sistemin çok güçlü iyi bir ekran kartı al diyorsun. Adamın önerdiği ekran kartı zaten çok yüksek sen daha neden iyi bir ekran kartı al diyorsun.

ForeverPower41

Profesör

Adam telefon kamerasıyla çekmişti 2.00 ghz ve gta 5 i kasmadan oynuyordu ram de galiba 2 idi.tam göremedim ama işlemci e2180

Bu videodan bahsediyosun :D
Videoyu dikkatli izle,CPU-ID programından işlemciyi 3.2 Ghz ye overclockladığını gösteriyor.Ayrıca açıklamaya bakarsan oraya da eklemiş.
Ekran kartı G440,gta 5 açabilecek bir kart diyebilirim.
Ayrıca 3GB ram var,bu biraz sıkıntı fakat yine de oynatır.

NousrAX

Asistan

Gidip ne idiği belirsiz kanallardan izlersen böyle olur. Direk Benchmark'in kendi YouTube kanalı var.

stat counter