LG B&O HİFİ PLUS AFD-1200

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ygtars

Asistan
Şu an ülkemizde 200 ( inandırıcı gelmedi ) - 884 tl arasına bulabileceğiniz bir headphone amfi ve dac karşınız da ben ürünü büyük zannediyordum ama değilmiş ios,android,g5,mac ve windows desteği var pc de ve mac de ufacık ayarlardan sonra hm olarak görülüyor dac muhteşem flac dosylarımla pc de dinlediğimde bir an için sanki ( jbl t300a) bir opera salonunda idim. Test ettiğim kadarı ile sadece saf dosyalara ihtiyacınız yok kendisi upscale ediyor dosyaları o kadar kaliteli olmayan kulaklıkta sonuçları bu ise daha yüksek kullaklarda sonuçlarını merak ediyorum. a bu arada unutmadan ios için tip c den lightning e çeviren kablolar var ben 114 tl ye n11 den aldım android içinde bir ucu micro usb olan bir kablo geliyor içinden. Gerçektende bang and olufsen aşık olunacak bir şey yapmış burdan bize bunu getiren lg ye teşekkürleri bir borç biliyorum :) yakın zamanda bir video atacağım sormak istediğiniz sorular varsa elbette cevaplarım :)

lgsever

Profesör
Gayet güzel ve yararlı bir yazı olmuş cihazıda iyi anlatmışsın ancak yazı biçimine biraz daha fikkat edersen sdn haberlerinden farkı kalmaz eline sağlık.
--- Gönderi Güncellendi ---
Şu an ülkemizde 200 ( inandırıcı gelmedi ) - 884 tl arasına bulabileceğiniz bir headphone amfi ve dac karşınız da ben ürünü büyük zannediyordum ama değilmiş ios,android,g5,mac ve windows desteği var pc de ve mac de ufacık ayarlardan sonra hm olarak görülüyor dac muhteşem flac dosylarımla pc de dinlediğimde bir an için sanki ( jbl t300a) bir opera salonunda idim. Test ettiğim kadarı ile sadece saf dosyalara ihtiyacınız yok kendisi upscale ediyor dosyaları o kadar kaliteli olmayan kulaklıkta sonuçları bu ise daha yüksek kullaklarda sonuçlarını merak ediyorum. a bu arada unutmadan ios için tip c den lightning e çeviren kablolar var ben 114 tl ye n11 den aldım android içinde bir ucu micro usb olan bir kablo geliyor içinden. Gerçektende bang and olufsen aşık olunacak bir şey yapmış burdan bize bunu getiren lg ye teşekkürleri bir borç biliyorum :) yakın zamanda bir video atacağım sormak istediğiniz sorular varsa elbette cevaplarım :)
Videoyu nereye atacaksın tam olarak link verirsen güzel olur.

@NuclearSunrise Konuyu bir incele istersen
Konu sahibi arkadaş bu cihaza 200 TL verilir mi S7'de kullanacağım ? Müzik ile çok ilgilenen biri değilim ama harbi vay be dedirten (müzik çok dinlerim müzik kalitesini çok fazla önemsemiyor um temiz ses gelsin yeter ) böyle bir insanı etkiler mi?

nuclearmoonrise

Doçent
Konu sahibi arkadaş bu cihaza 200 TL verilir mi S7'de kullanacağım ? Müzik ile çok ilgilenen biri değilim ama harbi vay be dedirten (müzik çok dinlerim müzik kalitesini çok fazla önemsemiyor um temiz ses gelsin yeter ) böyle bir insanı etkiler mi?
Ban yemişsin ama bildiğim kadarını söyleyeyim. Cihaz hakkında bir bilgim yok. Fakat farklı bir forumda okuduğuma göre ortalama bir cihazmış. Bence seni mutlu eder ama böyle bir dac dan önce iyi bir kulakiçi veya kafaüstü bir kulaklık almalısın ki hakkını verebilesin cihazın. axon 7 mevzusundan vazgeçtim. soundmagic e80 kulaklık ve fiio a1 mini amfi aldım. amfi ses kalitesini değil de daha çok ses şiddetini yükseltiyor ve bir modu ekstra bass sağlıyor. kulakiçi için de kafaüstü için de kullanıyorum ama kulakiçi için gerekli olmayabilir herkes için. eğer 50 lira civarlarında bir kulaklığın varsa gerek yok. eğer kulaklık da alacaksan bu konudaki dac ı alabilirsin. ikinci olarak youtube dan dinlersen de bi anlamı kalmaz spotify falan filan dinlemelisin sesin kaynağı da önemli.. kulaklık alma düşüncen varsa öm at hem kulaklık incelemesini hem de aldığım yerin linkini atayım. benim gayet hoşuma gitti.

ygtars

Asistan
Harbiden vay be dedirtiyor ama şartları var öncelikle orjinal müzik kullanmalısın ve ortalama bir kulaklığa sahip olmasın bundan sonrası onun halledeceği iş :)
200 tl tabikide verilir s7 gibi kulaklıkları beselemesi yetersiz olan bir telefona ilaç gibi gelir :)
Gayet güzel ve yararlı bir yazı olmuş cihazıda iyi anlatmışsın ancak yazı biçimine biraz daha fikkat edersen sdn haberlerinden farkı kalmaz eline sağlık.

Videoyu nereye atacaksın tam olarak link verirsen güzel olur.
araya 2 tane arayan girince kafamdaki cümleleri kaybettim :) o yüzden
videoyu youtube'ye yüklemeyi düşünüyorum 1 hafta kullandıktan sonra :)

stat counter