LG G3 Aldım iptal ettim G2 Aldım ikisi birden geldi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

GOLD_CT

Asistan
1 Yıl G2 kullandım önerebileceğim güzel bir telefondur zaten o fiyat aralığında alabileceğiniz en güçlü, performanslı telefonlardan birisi diyebilirim.

Android Lollipop 5.0 alıcak büyük ihtimal final yapar tabi ufak tefek optimizasyon güncellemeleri alıcaktır elbette onun haricinde daha fazla güncelleme alırmı bilmiyorum ama Lollipop ile rahat 2-3 yıl idare eder gayet performanslı bir telefon ilk çıktığında 1600tl civarındaydı aslında 2000tl yapıyorda f/p yapmak istedi lg piyasaya girmek için, beklentilerininde üstünde bir cihaz yaptı ve çok iyi tepkiler aldı 7-8 saat ekran süresi veriyor telefon şarj konusunda cidden çok başarılıydı sonra lg kudurmaya başladı G3'e koydu oc versiyonlu işlemciyi bastırdı 2k ekranı büyüttü ekranı sonra yine yavaş yavaş gerilere çekilmeye başladı.

G Flex 2 çıkardıyor S810 64bit çok güzel bir cihaz olucak onu bekliyorum cidden benim iphone 5s'i unutturursa satar geçerim belki ama.
G2'de sararma falan eski versiyonların mı mevcut ? sararma ve ısınma şikayeti olanlar var bunlar dışında G2 den hiç şikayet duymadım ama G3 de çok şikayet var.

Vikings

Dekan
G2'de sararma falan eski versiyonların mı mevcut ? sararma ve ısınma şikayeti olanlar var bunlar dışında G2 den hiç şikayet duymadım ama G3 de çok şikayet var.
Sararma sorunu donanımsal bir hata 30 gün içinde bir sorun çıkarsa ayıplı ürün diye geçer direk değişim yapmaları gerekiyor eğer 1 ayı geçmişseniz servis ücretsiz ekran değişimi yapıyor.

Isınma her telefonda oluyor fakat aşırı yada az değil normal bir ısınması var el yakmayan yinede eli baya ısıtır benim 5s de öyle g2de öyle hemen hemen her telefon ısınıyor zaten normal bişi yani.

stat counter