LG G6 Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

WellTime54

Profesör
Dostum şuan iphone kullanıyorum 50 tane güncelleme yaptım hikaye güncellemeye çok takılmıyorum o yüzden yalnız p20 pro konusunda iyi araştır bilmiyorum g7 i canlı inceledin mi bi incele derim g7 nin sadece ekran ve malzeme kalitesi bile p20 proya hendek atlatır cinsten ben hayran kaldım

Zaptoss02

Doçent
Ekran kalitesime sözüm yok en kaliteli ekran Lg de ama herşey ekranla olmuyor.
Pil kamera tasarım daha önemli

---- Mesajlar birleştirildi ----

Lg g6 1 yıldır kullanıyorum arada ufak takılmalar oluyor o normal. Bokeh efekti yok büyük eksiklik bence. Pil süresi 1 yıl olmasına rağmen 4 saaten fazla asphalt 9 oynatıyor oda çok iyi arka kamera iyi ön kamera vasat biraz kalın telefon ama en sevdiğim özelliği naknak

---- Mesajlar birleştirildi ----

Lg g6 1 yıldır kullanıyorum arada ufak takılmalar oluyor o normal. Bokeh efekti yok büyük eksiklik bence. Pil süresi 1 yıl olmasına rağmen 4 saaten fazla asphalt 9 oynatıyor oda çok iyi arka kamera iyi ön kamera vasat biraz kalın telefon ama en sevdiğim özelliği naknak

Son düzenleme:

kartalkaya19

Üyecik
Merhaba

Tanıdığım bir telefoncu LG Q6 23 ay garantili 850 TL'ye satıyor. Daha fazla para vermek istemiyorum. Bunu alayımmı sizce? Temiz sıfıra yakın.

Benim 5 yıllık LG G2'ye 200 TL veriyor. Ben LG G2 + 650 TL vereceğim. Nasıl sizce?

baysal388

Üyecik
Merhaba

Tanıdığım bir telefoncu LG Q6 23 ay garantili 850 TL'ye satıyor. Daha fazla para vermek istemiyorum. Bunu alayımmı sizce? Temiz sıfıra yakın.

Benim 5 yıllık LG G2'ye 200 TL veriyor. Ben LG G2 + 650 TL vereceğim. Nasıl sizce?
bence mantıklı bir seçim olacaktır.

baysal388

Üyecik
arkadaşlar bugun yani 28 mayısta bir güncelleme geldi boyutu baya büyüktü 900mb civarında güncelleme notlarını hiç bir yerde bulamadım acaba bilginiz var mı

Harnapazade

Doçent
arkadaşlar bugun yani 28 mayısta bir güncelleme geldi boyutu baya büyüktü 900mb civarında güncelleme notlarını hiç bir yerde bulamadım acaba bilginiz var mı
Kullanılabilirlik ve işlevsellik arttı yazıyordu sadece. Güvenlik yaması 1 Nisan 2019 oldu. Ben hızlanma hissettim ama :)

stat counter