Lg G7 Thinq ilk tecrübe ve deneyimlerim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

WellTime54

Profesör
hayirlisi olsun.güle gúle kullanin s9+ dan lg g7 ye geçmek mantıklı olurmu acaba.ekran uyandirmada cift tıklama özelligi koymuşlarki g7 ye de
Ekran uyandırma sesli çift tıklama hepsi var nilgün hanım yalnız şuan s9+ kullanıyosanız g7 nin pili s9+ a göre 1 saat kadar daha erken tükenecektir diyosanız ki normal bi kullanıcıyım oyun falan oynamam çok yoğun kullanmam ozaman geçebilirsiniz.g7 gerçekten çok güzel olmuş forumda ilk alan kişiyim iphone dan geçtim çok memnunum tek eleştirim 3000 mah pil en az 3500 olmalıydı böle kaliteli bir ekran için ama normal kullanımda bir günü rahat çıkarıyo portre modu ve kameraları çok çok iyi dün bi arkadaşa resim attım iphone x mi aldın dedi direk bokeh efekti çok iyi özellikle ön kamerada.sesi muazzam işyerinde bi video açtım herkes bundan nası ses çıkıyo böle diyerek şaşırdı.özetle pil size sorun olmayacaksa geçin ama s9+ da çok iyidir illa geçecem diyosanız size lg v40 ı beklemenizi öneririm

WellTime54

Profesör
Şu çözünürlük kısma muhabbeti bence çok fazla avunmacılık taşıyor. 1080p ekranlı oneplus,xiaomi telefonlara karşı en bariz üstünlük kaybolup gidiyor. Kullanıcılar 3500-4000mah bataryalı cihaz isterken LG bu cihaz da neden 3000 de ısrarcı anlamış değilim. Geniş açılı kamera eski serilerden bu yana en beğendiğim özellik. Zoom ve telefoto özellik yerine geniş acili kamera çok daha iyi.
Tekrar hayırlı olsun güle güle kulan.
Hocam ben ekran parlaklığı %40-50 de ekran çözünürlüğünüde orta seviyede kullanarak 6 saat ve üzeri ekran süresi alıyorum.çözünürlük orta seviyede olmasına rağmen abimin amoled ekranlı s8+ tan çok daha iyi.şuna emin olun g7 de ki lcd ekran şuan ki telefonların hepsinde iyi diyebilirim bu çok net.pil konusunda ekran kalitesi ve boombox speaker dan dolayı 3000 üzeri koymamış olabilirler diye düşünüyorum ki 3300 koyarlardı gene koysalardıda.bende eleştiriyorum bu telefonun en az 3500 pili olmalıydı.ama inan çok iyi telefon yapmışlar ben çok memnunum.mesela ben oyun oynamam telefonla fazla uğraşmam dün öğlen 12 de %100 idi şarjım şuan saat 10 ve %42 şarjım var benim için problem olmuyo yani ki bana iphone 7 bile yetiyodu bu hayli hayli yetiyor.sağolun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok saçma olur g7 nin s9 plus a karşı bi artısı yok s9 plusın sanal tuşları yeter
Başkan bayan lg seven biri o yüzden v40 beklemesini öneriyorum bende :) ama sanal tuşları anlamadım ben lg nin sanal tuşlarını ve arayüzünü daha çok beğeniyorum bayanda öyle olabilir :)

Son düzenleme:

nilgunakbas

Profesör
Ekran uyandırma sesli çift tıklama hepsi var nilgün hanım yalnız şuan s9+ kullanıyosanız g7 nin pili s9+ a göre 1 saat kadar daha erken tükenecektir diyosanız ki normal bi kullanıcıyım oyun falan oynamam çok yoğun kullanmam ozaman geçebilirsiniz.g7 gerçekten çok güzel olmuş forumda ilk alan kişiyim iphone dan geçtim çok memnunum tek eleştirim 3000 mah pil en az 3500 olmalıydı böle kaliteli bir ekran için ama normal kullanımda bir günü rahat çıkarıyo portre modu ve kameraları çok çok iyi dün bi arkadaşa resim attım iphone x mi aldın dedi direk bokeh efekti çok iyi özellikle ön kamerada.sesi muazzam işyerinde bi video açtım herkes bundan nası ses çıkıyo böle diyerek şaşırdı.özetle pil size sorun olmayacaksa geçin ama s9+ da çok iyidir illa geçecem diyosanız size lg v40 ı beklemenizi öneririm

anliyorum teşekkür ederim.evet lg 2 3 4 5 ve v20 kullanmistim.ama g6ya göruntu kalitesi kötü diye gecemedim.huaweyi p10 a gecmistim.gúnduz cekimi güzeldi ama gece cekimi berbatti.ondan dolayi s9 plusa gecmistim.ama g7 de fotograf kalitesi yükseldiyse düşunebilirim.v serisini begenmedim ya.beklememe gerek yok.siz biraz daha deneyimleyinde yorumlara göre düsünurum.oyun oynamam.fotograf,sosyal medya kullanirim.yeterli bana .saygılar

NevermoreTR

Asistan
anliyorum teşekkür ederim.evet lg 2 3 4 5 ve v20 kullanmistim.ama g6ya göruntu kalitesi kötü diye gecemedim.huaweyi p10 a gecmistim.gúnduz cekimi güzeldi ama gece cekimi berbatti.ondan dolayi s9 plusa gecmistim.ama g7 de fotograf kalitesi yükseldiyse düşunebilirim.v serisini begenmedim ya.beklememe gerek yok.siz biraz daha deneyimleyinde yorumlara göre düsünurum.oyun oynamam.fotograf,sosyal medya kullanirim.yeterli bana .saygılar
Vay be ben S8'den yeni bir telefona geçmiyorum sırf fazla farkeden bişe yok diye siz içimi ferahlattınız demek ki bu şekilde upgrade ya da telefon değiştirenler de varmış neyse lg v40, iphone 9, mate 20 beklemeye devam

WellTime54

Profesör
Vay be ben S8'den yeni bir telefona geçmiyorum sırf fazla farkeden bişe yok diye siz içimi ferahlattınız demek ki bu şekilde upgrade ya da telefon değiştirenler de varmış neyse lg v40, iphone 9, mate 20 beklemeye devam
V40 ı beğenirsem g7 den direk geçebilirim bende merak ediyorum v40 ı

Kamera kalitesi iphone x ile aynı diyebilirim çok çok iyi portre modu harika

Son düzenleme:

nilgunakbas

Profesör
@WellTime54 selam nasil tlfonun fotograf çekimi deneyimleyebildizmi.bir iki fotograf atsaniz olurmu acaba

WellTime54

Profesör
@WellTime54[QUOT] selam nasil tlfonun fotograf çekimi deneyimleyebildizmi.bir iki fotograf atsaniz olurmu acaba

Ön kamerada arka kamerada muazzam portre modu çok iyi ilk fırsatta özelden atıcam
v40 ı beklemenizi öneririm bende Türkyeye geldiğinde v40 a geçicem v serisinde ki poled ekranı deneyimlemek istiyorum

Arayüzlerde takılma var mı ?
Bir kez Olsun takılmadı

Son düzenleme:

nilgunakbas

Profesör

Ön kamerada arka kamerada muazzam portre modu çok iyi ilk fırsatta özelden atıcam
v40 ı beklemenizi öneririm bende Türkyeye geldiğinde v40 a geçicem v serisinde ki poled ekranı deneyimlemek istiyorum

hmm anliyorum cok teşekkur ederim bekleyeyim bakalim ama cikacagi tarih bellimi

v serisi cok uzun oluyor ya.s9plusı tek elle rahatca kullaniyorum v40ında olcagi bu :)) uzun oluyor.tek el kullanimi thingq da rahata benziyor

Son düzenleme:

WellTime54

Profesör

v serisi cok uzun oluyor ya.s9plusı tek elle rahatca kullaniyorum v40ında olcagi bu :)) uzun oluyor.tek el kullanimi thingq da rahata benziyor
G7 thinqte tek elle çok rahat değil ama note8 s8+ s9+ göre rahat.g7 alabilecek bütçeniz varsa beraber v40 alırız nilgün hanım emin olun pişman olmazsınız hem beklediğinize hem aldığınıza ama ben iphonedabin lg e geçtim ve şuna emin olsun herkes lg eski lg değil kalitesi bariz çok iyi modern tasarım anlayışıyla çok iyi cihazlar yapıyor v30 ve g7 ile bu dönem başladı o yüzden ön yargılı arkadaşlar önce g7 incelesinler öle konuşalım onlarla :)

Anlamadım hocam br derken
Bir kez olsun takılmadı demek istedim kusura bakma yazamamışım

Son düzenleme:

colite

Profesör
G7 thinqte tek elle çok rahat değil ama note8 s8+ s9+ göre rahat.g7 alabilecek bütçeniz varsa beraber vt0 alırız nilgün hanım emin olun pişman olmazsınız hem beklediğinize hem aldığınıza ama ben iphonedabin lg e geçtim ve şuna emin olsun herkes lg eski lg değil kalitesi bariz çok iyi modern tasarım anlayışıyla çok iyi cihazlar yapıyor v30 ve g7 ile bu dönem başladı o yüzden ön yargılı arkadaşlar önce g7 incelesinler öle konuşalım onlarla :)

Bir kez olsun takılmadı demek istedim kusura bakma yazamamışım
Teşekkürler sonradan gelecek şeyleri aktarırsan sevinirim.

WellTime54

Profesör
Teşekkürler sonradan gelecek şeyleri aktarırsan sevinirim.
Her zaman 👍

G7 de en ufak bi sorun göreyim ilk buraya yazacağım arkadaşlar ben marka fanı değilim iyisiyle kötüsüyle herşeyini söyledim söyleyeceğim ama şuana kadar muazzam bi deneyim oldu g7

Son düzenleme:

nilgunakbas

Profesör
G7 thinqte tek elle çok rahat değil ama note8 s8+ s9+ göre rahat.g7 alabilecek bütçeniz varsa beraber v40 alırız nilgün hanım emin olun pişman olmazsınız hem beklediğinize hem aldığınıza ama ben iphonedabin lg e geçtim ve şuna emin olsun herkes lg eski lg değil kalitesi bariz çok iyi modern tasarım anlayışıyla çok iyi cihazlar yapıyor v30 ve g7 ile bu dönem başladı o yüzden ön yargılı arkadaşlar önce g7 incelesinler öle konuşalım onlarla :)

hmmm anladim.peki ozaman bekleyelim

nilgunakbas

Profesör
@WellTime54 selam bir soru sorabilirmiyim.bildirim ışıgı yok deniyor lgde
varmi yokmu en iyi siz verebilirsiniz cevabını :)

WellTime54

Profesör
@WellTime54 selam bir soru sorabilirmiyim.bildirim ışıgı yok deniyor lgde
varmi yokmu en iyi siz verebilirsiniz cevabını :)
Bildirim ışığı var nilgün hanım.şarj ederken kırmızı yanıyor sabit.bildirim geldiğinde de mavi yanıp sönüyor :)

Şarj olurken
IMG-20180810-WA0001.jpg

Bildirim geldiğinde
IMG-20180810-WA0002.jpg

Son düzenleme:
stat counter