LG G7 ThinQ Kullanıcı Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 1)

EnineBoyuna

Üyecik
Telefon özellikleriyle çok iyi ama en büyük eksisi pil tarafında. muadil olarak cihaz söylesem illa ki onda da eksikler çıkar ama pil telefon için yaşam kaynağı oluyor o da az olunca yaşamaz gibi geliyor. Kullananlar günlük ortalama kullanımla anlatabilir mi pil dayanıklılığının nasıl olduğunu ?

WellTime54

Profesör
Ben 1 ağustosta aldım kullanıyorum çok memnunum.pil konusunda günde 5-6 saat ekran süresi veriyo.benim gibi normal kullananları üzmez 1 günü çıkarır ama yoğun kullananları kesinlikle üzer pili dışında gayet iyi cihaz

nilgunakbas

Profesör
birşey danışabilirmiyim distribütör garanti ile ithalatcı garanti arasındaki fark nedir

WellTime54

Profesör
Kabaca ithalatçı garantili cihazınızda problem çıkarsa cihazınıza marka(apple samsung huawei lg vs) değil cihazı aldığınız ithalatçı firma bakar.distribitör garantili bir cihaz aldınız ve sorun yaşadığınız cihazınıza marka bakar.Distribitör resmi Türkiye garantilidir ithalatçı ise cihazı aldığınız firma @nilgunakbas

nilgunakbas

Profesör
Kabaca ithalatçı garantili cihazınızda problem çıkarsa cihazınıza marka(apple samsung huawei lg vs) değil cihazı aldığınız ithalatçı firma bakar.distribitör garantili bir cihaz aldınız ve sorun yaşadığınız cihazınıza marka bakar.Distribitör resmi Türkiye garantilidir ithalatçı ise cihazı aldığınız firma @nilgunakbas
teşekkür ederim.ithalatci cokta alınası gelmedi

KRKY_

Üyecik
Telefon özellikleriyle çok iyi ama en büyük eksisi pil tarafında. muadil olarak cihaz söylesem illa ki onda da eksikler çıkar ama pil telefon için yaşam kaynağı oluyor o da az olunca yaşamaz gibi geliyor. Kullananlar günlük ortalama kullanımla anlatabilir mi pil dayanıklılığının nasıl olduğunu ?
Çözünürlüğü düşürmeden 1 günümü çok rahat çıkartıyor. Tek sıkıntı Android 9 ne zaman gelicek belli değil.

omer1661

Üyecik
Merhaba merak ettiğim bir Şeybani var LG G ve V serisinde genel bootloop ve hayalet ekran sorunlarıyla karşılaşıyordu bu cihazda da var sanırım sizde de bunlardan biri ile karşılaştınız nı bende almak istiyorum ama bu sebepten korkuyorum

Drangleic

Profesör
Merhaba merak ettiğim bir Şeybani var LG G ve V serisinde genel bootloop ve hayalet ekran sorunlarıyla karşılaşıyordu bu cihazda da var sanırım sizde de bunlardan biri ile karşılaştınız nı bende almak istiyorum ama bu sebepten korkuyorum
Babam bir senedir G6 kullanıyor henüz sıkıntısı yok. G6, V30, G7 gibi cihazlarda bu tür sorunların olmadığını biliyorum ancak Huawei' nin kullandığı LG panellerde sıkıntı çıkması da düşündürmüyor değil.

stat counter