LG optimus 3d'nin satışlarına başlanılıyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

[email protected]

Profesör

Mobil kullanıcılara gerçek anlamda 3D deneyimi sunmak için hazırlanan Optimus 3Dnin , 6 Haziran 2011 yılı itibariyle satışlarına İngilterenin en büyük online satış firmalarından Clove ile başlanacağı duyuruldu.

Son dönemin en popüler işletim sistemi olmayı başaran ve Google tarafından geliştirilen Android OS’un 2.2 Froyo sürümünü içerecek olan cihaz, 1 GHz saat hızında görev üstlenen çift çekirdekli mobil işlemcisiyle ise oldukça profesyonel bir deneyim vaat ediyor.

Haziran ayında stoklara girecek olan olan cihazın İngiltere fiyatı 454,80 Pound yani 751 Dolar olarak belirlenirken, cihazın gelecekte Android OS 2.3 güncellemesi alacağını da hatırlatmamızda fayda bulunmakta.

LG’nin geliştirdiği Optimus 3D’ye ait teknik özelliklerse şöyle;

• Google’ın mobil işletim sistemi Android’in 2.2 ”Froyo” sürümü,
• 1GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Texas Instruments OMAP 4 işlemcisi,
• 4 GB LP (Low-Power) DDR2 RAM bellek,
• 4.3 inç boyutunda 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde 3D destekli dokunmatik ekran,
• 3D desteği sunan dokunmatik ekranında, üç boyutlu içeriği herhangi bir özel gözlüğe gereksinim duymaksızın izlenebilmesi,
• 8 Gigabayt kapasitesindeki dahili bellek,
• 5.0 Megapiksel çözünürlüğüne destek sunan ana kamera,
• Ön yüze konumlandırılan 5.0 Megapiksel çözünürlüğündeki kamera,
• 1920 x 1080 piksel (Full HD) ve 1280 x 720 piksel (HD) çözünürlüklerinde video kaydedebiline,
• Wi-Fi, Bluetooth ve GPS bağlantılarına destek,
• DLNA ve HDMI 1.4 bağlantılarına destek sunan alt yapı,

http://www.haberprogram.com/h/2011/04/23/142917-lg-optimus-3dnin-satislarina-baslaniliyor.php#haber

orcnd

Dekan
3d ekran nintendodaki gibiyse hiç olmasada olur. ram'i abartmışlar sanki biraz

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Güzel donanım yapmışlar cidden. Bir gelsin inceleriz, gözden kaçırılcak bir telefona (bilgisayar mı demeliydim) benzemiyor. LG özellikle Smartphone ve LED TV alanında atakta son zamanlarda. Güzel haberler bunlar, tüketicinin firmalar arası rekabete ihtiyacı yüksek çünkü.

myphone

Asistan
bundan haberim yoktu işte :) bu Lg'ye noluyor yaa... rekabet çok fena olacağa benziyor. sizlerinde dikkatini çektimi bilmiyorum da bazı modellerinde (tv'de olsun smartphone'da olsun) diğer markaların teknik özelliklerinden daha iyi olduğu halde fiyatı daha ucuz.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Yakında Lg optimus Pad bile çıkartır :) inşallah onunda fiyatı bizlere uygun olur :)

vladislav

Profesör
Zaten kaçtane rakibi varki, samsung apple nokia, bakalım atışmaları heyecanla takip ediyor olacağım :)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
yani sağlam olarak sayılabilecek rakipler saydıkların haklısın :)
bu sayede bizde güzel güzel ürünlerden faydalanmamız çok cezbedici bence

vladislav

Profesör
İşte bende onu diyorum baska yok eh birde htc ekleyebiliriz :)

BrknEs

Dekan
umarım bu atışmadan kullanıcı karlı çıkar ve fiyatlar arasında da rekabet çıkar:)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Aslında Htc kullanıcısına o kadar rastlamadım açıkcası ? tam nedir nedeğildirde bilmiyorum açıkcası :)

medya faresi

SDN Okuru
bence lg bu teknolojiyle ve bu fiyatlarla devam ederse rakibi falan kalmaz... tamam artık hemen hemen tüm markalar son teknoloji ürünleri çıkartıyorlar ama fiyatları ateş pahası... lg bence en cok kalitesi ve fiyatı ile fark atacak rakiplerine... bugünlerde telefonumu değiştirmeyi düşündüğüm için araştırma içindeyim. ilk iphone u kestirmiştim gözüme ama internette lg nin yeni çıkarttığı telefonu optimus black aklımı karıştırdı... sanırım tercihim o olacak gibi...tabi piyasayı biraz daha kurcalamam lazım...

myphone

Asistan
bende smartphone almak istiyorum... tercihim lg optimus black 'ten yana olacak sanırım... tasarım, uygulamalar, nova display özelliği çok dikkatimi çekti.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
tabiki ortalığın kızışması kullanıcıların işine gelir her gün yeni bir teknoloji ve fiyat larda ona göre uygulanır.. bizde bu rekabetten kârlı çıkarız inşallah :) bizim için en önemlisi fiyatı doğal olarak cebimizi yaktımı uzak dururuz, fiyat konusunda inanıyorumki lg bize cazip fiyatlar imkanlar sunar.
Optimus Black henüz piyasaya çıkmadı ama haziran ayı içerisinde çıkması bekleniliyor.. Bilginize :)

stat counter