Lisede devamsizliktan kalma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tatarian06

Üyecik
haklısınız. Cuma günü velimle gidip konuşacağım. Sorum şu silme yetkileri varmıdır?

hsnklc

Asistan
Sorun olmaz müdürle konusun düzeltir kaldırır o 8 günü ama hiç devamsızlık yapmaman lazım

Meridian

Dekan
Devamsızlık hakkı toplam 45 gün.Özürsüz 10 günü geçmişseniz kalmış oluyorsunuz. Eğer müdürün özürlüz devamsızlığı 9 buçuk gün ve toplam günü de 45 günü de aşağı çekerse tamamdır.

MehmetF4tih

Üyecik
Kalmışsın raporsuz isen diğer türlü pek ederi olacağını sanmıyorum. Kimse durduk yere kimsenin de devamsızlığını silmez durumun vahim..

Tuna98

Üyecik
Genellikle müdürün veya müdür yardımcısının insafında olan bir şey benim sınıfımda normal hastalanıpta (oksuruk,boğaz ağrısı,grip vb.) gelmeyip özürsüz devamsızlık yapan çocuğun devamsızlığını silmişlerdi başatada dediğim gibi müdür ve müddür yardımcısına bakar bu olay ama senin devamsızlığın zaten zorunlu bir devamsızlık olduğundan göründüğün doktoruna gidip yakalaşık bi 30 günlük rapor ayarlatabilirsen sanırsam kurtarırsın.

Phalearos

Asistan
Kardes benim kankada kalicak gibiydi 38 gundu babasi konustu yapamayiz falan dediler 100 kagit cikarip mudurun cebine koyunca ilk bakti baya mudur sonra halletcem ben rahat olun dedi bana donup aramizda anlasildimi dedi bende tamam dedimve arkadas gecti 9,5 gune indirmisler

Jordix

Üyecik
Arkadaş lar bende kalmış mıyım özürlü devamsızlık ta 17gün izinli diyor acaba ne olmus anlayan varsa yardım edebilirmi

stat counter