Mac / OS X Kullanan Kaç Kişiyiz ? # OS X Kullananlar Klubü #

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Herhangi bir OS X platformunu kullanıyor musunuz ? Nerde kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    227

Vaioca

Üyecik
Macbook/iMac alacak arkadaşlara tavsiyem mutlaka SSD Diskli cihaz almanız, yoksa garanti bozulmasın diye 2 sene HDD ile kullanmak zorunda kalırsınız :) Ancak HDD ile de Mac'ler benzersizdir unutmayın:D:D

Merhaba arkad
aşlar .

Bu konuyu açmamdaki amaç hem forumda kimlerin OS X kullandığını tespit etmek, hemde küçük bir yardım plaftormu oluşturmak. Yeni özellikler keşfettiğimizde yada herhangi bir sorunla karşılaşan arkadaşların sorununu çözmede konuyu kullanabiliriz. Ayrıca hoşumuza giden programlarıda burdan tanıtabiliriz arkadaşlar...

Ben hemen bir program tanıtımı yapmak istiyorum. Programımızın adı "TweetDeck" . Adındanda anlaşılacağı gibi çok fonksyonlu bir tweetter aracı olan bu program ile anlık olarak hesabınızı takip edebilir , tweet,retweet..vs gibi işlemleri bir kaç tıkla halledebilirsiniz. Program çok eğlenceli . Buda programımızdan bir görüntü ;

Programı biraz kurcalamanızı öneririm ayrıca AppStore üzerinden de ücretsiz olarak programı edinebilirsiniz arkadaşlar :)

Bu arada anketede katılın lütfen arkadaşlar :)
Ben kurmayı çok denedim olmadı yardımcı olurmusun sanal olarak kurdum hoşuma gitti :D Bide çift işletim sistemi kursam olurmu?
Bilgisayar özelliklerinide söyliyim
4gb ram
i3 2.20 4 çekirdekli işlemci
2gb ekran kartı
1tb hard disk

Atakanozkaya

Üyecik
Evet arkadaşlar sonunda mlh12tu/a yani 256gb spacegray /w touchbar late 2016 modelimle aranıza katılmış bulunmaktayım.. Takıldığım sorun yaşadığım yerlerde bu başlık altında yardım isteyeceğim.

onur458

Üyecik
Clean my mac kullanabilen var mı halen? Bir yardımcı olsa üç ay dua ederim beyler :D

pisst0n

Doçent
Bootcamp ile windows kuramıyorum.

kurulum ekranı geldiğinde Your PC ran into a problem and needs to restart bu hatayı veriyor

daha önce yaşayan oldu mu?

ufukceylan

Asistan
Merhabalar. Aranıza bende katıldım. Gerçi prof olarak değil ama macbook air da bir macos sonuçta :) ama program yüklerken bazı sorunlar yaşadım. ibm in spss programını bilen var mı bilmiyorum ama yükleme yapmaya çalışırken iki farklı kaynaktan iki kez aynı hata oldu. Üst çubuk sol tarafta ibm spss 22 yazıp geri gidiyor ama install ekranı gelmiyor. Sebebi nedir bilen var mı yardımcı olabilir misiniz

stat counter