Mezuna Kaldım Ne Yapmam Gerekiyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BatuhanB.

Üyecik
Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben sayısal öğrencisi olarak geçen sene 190k sıralama yaptım ve istediğim sıralama 70-80k idi bu senede mezunum bana tavsiye de bulunabilir misiniz bu sene garanti gidersin dediğiniz yöntem var mı şimdiden teşekkürler.

smodi79

Asistan
Ben de mezuna kalanlardanım sıralamamı falan hic sorma 😄 ama inat ettim Allah'ım izin verirse guzel şeyler planlıyorum tavsiye degil de kendi yaptığım seyi soyliyim sabah 5'de kalkıyorum bi kahve yapıyorum açıyorum internetten istedigim dersin videosunu dinleyip not alıyorum testimi cozuyorum. Maddi sebeplerden dolayı kurs dershane falan gidemiyorum evde bi seyler yapmaya calisiyorum. Bakalım insallah sınavdan sonra burada birbirimizi tebrik edip başarımızı kutluyor oluruz. Başarılar diliyorum yolumuz açık olsun.

BatuhanB.

Üyecik
Ben de mezuna kalanlardanım sıralamamı falan hic sorma 😄 ama inat ettim Allah'ım izin verirse guzel şeyler planlıyorum tavsiye degil de kendi yaptığım seyi soyliyim sabah 5'de kalkıyorum bi kahve yapıyorum açıyorum internetten istedigim dersin videosunu dinleyip not alıyorum testimi cozuyorum. Maddi sebeplerden dolayı kurs dershane falan gidemiyorum evde bi seyler yapmaya calisiyorum. Bakalım insallah sınavdan sonra burada birbirimizi tebrik edip başarımızı kutluyor oluruz. Başarılar diliyorum yolumuz açık olsun.
İnşallah hedeflerimize ulaşırız dostum👍

Muzikdeliisi

Asistan
Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben sayısal öğrencisi olarak geçen sene 190k sıralama yaptım ve istediğim sıralama 70-80k idi bu senede mezunum bana tavsiye de bulunabilir misiniz bu sene garanti gidersin dediğiniz yöntem var mı şimdiden teşekkürler.
Istedigin bolumse deli gibi caliscan.Kendine ders programi yap duzenli uyku duzenli yemek tamam😂

---- Mesajlar birleştirildi ----

😂olsun be allahin taktiri

Son düzenleme:

FlexsNutella

Doçent
İnsan gibi değilde hayvan gibi çalışmak gerekiyor oda bende yok. 😂

FlexsNutella

Doçent
Matematik ne gezer ticarette :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

2 + 2 = 5

Son düzenleme:

osenturk26

Üyecik
Hocam öncelikle kendine güvenmen gerekli. Kendine güvenmeden hiçbir şeyi başaramazsın. Kendine güvenirsen yapabileceğine inanırsan en iyisini yapabilirsin.

stat counter