Muharrem İnce İzmir'de Gövde Gösterisi Yaptı - En Az 2.5 Milyon Kişi Toplandı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Yasaklı
Akp ülke için güzel şeyler yaptı bunu inkar etmek haksızlık olur ama artık yeter diye düşünüyorum. 16 yıl iktidarda kalmak bir ülkenin demokrasisi için çok vahim bir durum. Saltanattan ne farkı kaldı bunun? Değişikliklere, farklı seslere kulak verme vakti artık. Hepimiz ülkemizin huzur ve refahını düşünüyoruz kimseye karşı bir kinimiz ve düşmanlığımız da yok. Ayrıca, Erdoğan'ın da dinlenme zamanı geldi senelerdir çok çalıştı ama son zamanlarda bilhassa artık güç sarhoşu oldu. Güç sarhoşluğu çok kötü, vahim ve insana çok yanlış kararlar verdirebilecek bir durum ve çok ciddiye alınması gereken bir olgu. Fethullah Gülen gibi kişide ''ben seçilmiş mübarek bi kişiyim'' sanrıları başladığı anda ülke olarak geri dönülmez bir yola girebiliriz. Bunları yol yakınken engellemek en iyisi diye düşünüyorum.
Pardon da seçimle gelen nasıl saltanat oluyor? Halk kimi isterse odur. İsterse 160 sene olsun

Sucrofe

Profesör
Adam onca şey yazmış, yine paragraftan bir cümle alıp saçma sapan bir cevap vermiş. :D Diğer hesaplarıyla da kendini gazlıyor, acizlik resmen.

Ben Kenobi

Dekan
Seçim saltanattan iyidir elbet.
Lakin gerçek halkın iradesi ancak eşit veya eşit olmasa bile denk şartlarda yapıldığında tecelli eder.
TV kanalları birine 140 kusur saat vakit ayırıp diğerine 1 saat bile ayirmazsa bu durum demokrasiye değil seçim ile gelen saltanat benzeri bir oluşuma yol açar.

DarKeN

Profesör
Pardon da seçimle gelen nasıl saltanat oluyor? Halk kimi isterse odur. İsterse 160 sene olsun
Halk kimi isterse mentalitesi eksik ve yetersiz bir bakış açısı. Sebeplerine gelirsek tarihe bakalım Türkiye gibi demokrasinin ve laikliğin tam oturmadığı, dinle yönetilmeye meyilli az gelişmiş toplumlar Afrika ülkeleri örneğine bakacak olursak Uganda, Çad, Nijer, Togo, Burundi, Ekvator Ginesi, Kongo gibi ülkelerde başa geçen liderler ve yaptıkları uygulamalar. Aşağıda bir link paylaşıyorum okursan demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Eminim ki linkteyi makaleyi okurken çok tanıdık hislerle karşılaşacaksın:

ABD’de bir hükümet neden en fazla 8 yıl görevde kalabilir?

tiriviriap

Asistan
Yasaklı
Halk kimi isterse mentalitesi eksik ve yetersiz bir bakış açısı. Sebeplerine gelirsek tarihe bakalım Türkiye gibi demokrasinin ve laikliğin tam oturmadığı, dinle yönetilmeye meyilli az gelişmiş toplumlar Afrika ülkeleri örneğine bakacak olursak Uganda, Çad, Nijer, Togo, Burundi, Ekvator Ginesi, Kongo gibi ülkelerde başa geçen liderler ve yaptıkları uygulamalar. Aşağıda bir link paylaşıyorum okursan demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Eminim ki linkteyi makaleyi okurken çok tanıdık hislerle karşılaşacaksın:

ABD’de bir hükümet neden en fazla 8 yıl görevde kalabilir?
Ya hani cumhuriyet vardı, demokrasi, laiklik cart curt? Halk kendi kendini seçip yönetiyor işte. Bu hazımsızlık niye? İktidara gelemediğiniz için mi?

Ben Kenobi

Dekan
Bu 16 yıllık iktidar sevaplariyla gunahlariyla ders olsun.
Artık başa geçecek yeni kişiler umarım ders alır ve sadece yandasa değil herkese karşı adaletli olur, sadece yandaşı değil herkesi hem maddi hem de manevi olarak zenginleştirir. İnsanları cahil bırakıp oy almak yerine kendi hataları da dahil gerçekleri gosterir, ben kazanıp ülke kaybetsin diyeceğine ülke kazansın ben kaybedeyim demeyi bilir, artık daha cesur ve sefkatli olur.
Bu ülke bunları hak ediyor.

PARAzitCELL

Profesör
Söz verin 23'ünde Muharrem İnce'nin İstanbul mitinginde forumu terketmek yok. Bu mesajınızı alıntılayacağım.. Erdoğan'ın 1 milyon 300bin kişilik mitingini katlayacak. :D:D

CHP'nin adayı Muharrem İnce'nin İstanbul Maltepe mitingine kaç kişi katıldı, kaç kişi vardı? 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri öncesi CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce son mitingini İstanbul Maltepe'de gerçekleştirdi. Yoğun güvenlik önlemi altında gerçekleşen mitingde, Muharrem İnce, partililere seslendi. Muharrem İnce’nin söyledikten çok, mitingi katılım sayısı öne çıktı. İnce taraftarları, mitinge 5 milyon kişinin katıldığını öne sürdü. Bu rakam sosyal medyada da tartışmaları beraberinde getirdi. Ancak tartışmalara son noktayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu koydu. Süleyman Soylu, Twitter’dan yaptığı açıklamada, İnce’nin mitingine 280 bin kişinin katıldığını duyurdu. Soylu, "Ankara 2 milyon kişi dedi, doğrusu 75.000. İstanbul 5 milyon kişi dedi, doğrusu 280.000. Yalancıdan Cumhurbaşkanı olmaz!" dedi. Maltepe sahilindeki miting alanının kapasitesi konusunda CHP ve AK Partililer arasında tartışma konusu olmuştu. Melih Gökçek Kılıçdaroğlu'nun "adalet yürüyüşünü" tamamladığı Maltepe mitingine dair twitter sayfasında yaptığı paylaşımda kapasitenin 82.500 kişilik olduğunu iddia etmişti. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise miting alanında 1 milyon 600 bin kişinin olduğunu açıklamıştı. İstanbul Valiliği ise "Miting alanında yüzölçümü dikkate alınarak yapılan inceleme ve ölçümleme sonucunda; katılımcı sayısının yaklaşık 175.000 olduğu sonucuna varılmıştır" açıklamasında bulunmuştu.

Muharrem İnce İstanbul Maltepe mitingine kaç kişi vardı, kaç kişi katıldı? CHP adayı - Akşam

Son düzenleyen moderatör:
1 milyon 600bin kişi vardı orada İzmirde 3 milyon kişi vardı hemde sağdan soldan toplanmadılar kendileri geldi.

kaanm55

Dekan
O kadar kişi toplandı ama AKP yine de %30'dan fazla oy aldı... İlginç.

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
İzmir’in nüfusu - seçmen sayısı - Erdoğan’ın aldığı oy = 2.5 Milyon.

Yav he he 😁

Akif52

Profesör
Yapacak bir şey yok kalan 77.5 demekki AKP'li :) İzmirde bu kadar kişinin toplanması CHP'nin iktidar olacağı anlamına gelmez ki diğer mitinglerede bakmak lazım.. Genel olarak AKP'nin mitingleri dolu doluydu adam kendinden emindi CHP kadar koşuşturmacasıda yoktu..

By_ALi

Üyecik
Daha konuşmaya gerek yok milletimiz atıp tutanlara cevabını vermiştir. Güzel ülkemize hayırlı olur inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter