Mynet e-mail artık ücretli

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

emmolu

Üyecik
standart yıllık 50 cafcaflı olanı 90 lıra yıllık
mynet kendı kaybeder 15 senedır kullanıyordum tüm face sıte üyelıklerım mynet ve bildirimler oraya gelıyordu epay sinir oldum.mynete tıklayınca anasayfa açılıyor haberlere bakıyordum maillere bakıodum bi ton tık alıyordu demekkı tıklar yetmemiş açgözlü paraya çevırdiler :mad:

standart yıllık 50 cafcaflı olanı 90 lıra yıllık
mynet kendı kaybeder 15 senedır kullanıyordum tüm face sıte üyelıklerım mynet ve bildirimler oraya gelıyordu epay sinir oldum.mynete tıklayınca anasayfa açılıyor haberlere bakıyordum maillere bakıodum bi ton tık alıyordu demekkı tıklar yetmemiş açgözlü paraya çevırdiler :mad:
Verdikleri hizmete göre çok yüksek fiyatlar bir de. Bir çok eksiği var sistemlerinin. Bu arada yüksek güvenlikli e-mail arıyorsanız ProtonMail'i önerebilirim.

arekamint

Asistan
bazen yorumları okuyordum. Şimdi bazı haberlerde yorumları görememeye başladım. Onuda mı parayla yaptılar acaba

raxkedi11

Üyecik
ilk okuldan beri kullanıdığım email belki 200 tane sitenin üyeliği mynet mailde ya tek tek değiştirmek sıkıntı olcak ya sdn bile mynette ya mynet büyük kazık attı gençler.

tarzzamani

Asistan
Bundle kullanın ne gerek var mynete hem daha hızlı bildirim atıyor

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Hesabınızı kalıcı olarak silmek isterseniz:
Kullandığınız tüm servisler kapanır; bu servisler ve verilerine bir daha ulaşmazsınız. Aynı üye adını tekrar alamazsınız.
Arzu eden, tepkisini bu şekilde hesabını silerek ortaya koyabilir.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Sayılı saatler kaldı. E-postanızı son bir kez kontrol edin; önemli şeylerniz varsa, yedekleyin. Çünkü Standart veya Pro paket sahibi olmayanlar bir daha erişemeyecek. Lütfen tekrardan dikkatinize.

detanaoq

Asistan
Yasaklı
protonmail ama sdn yasaklamış heralde kullanıcıların epostalarına bakmak için istekliler yoksa niye yasaklasınlar ki?

Edenhazard

Üyecik
Mynet bırakali çook uzun zaman oldu birsey değişmedi benim icin :)

stat counter