N11 güvenli mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Can-K.

Doçent
Yetkiliye başvurmak , şikayet vs. en iyisidir.Eğer siz etmezseniz başkası yanar.

Darknes$

$
Onursal Üye
N11 iyidir firmalar kötü :D Benimde para iadem var daha yapılmadı.

mdkbet

Profesör
N11 iyidir firmalar kötü :D Benimde para iadem var daha yapılmadı.
ben bunu kabul etmiyorum
eğer N11 iyi bir firmaysa kötü firmalarla çalışmayacak
müşterisini mağdur eden firmalara yaptırım uygulayacak
bir sorun olduğun aradan sıvışmayacak

pumperking

Profesör
internet alışverişlerimde hepsiburada'yı ön planda tutuyorum. gittigidiyorda devamlı alışveriş yaptığım satıcılar var ürünler onlarda varsa ilk tercihim o satıcılar oluyor.devamlı müşteri olduğumdan problem çıksa dahi en kısa zamanda hallediyorlar.n11'den 1 kez uydu alıcısı aldım indirim kodu var diye.sorun çıksa al başına belayı.

bLack3ds

Üyecik
Gittigidiyor'da ps4 eurasia garantili almıştım ertesi gün ilan ithalatçı garantili yazıyordu satıcıya sordum yanlışlık olmuş deyince ürün gelmeden gittigidiyor müşteri temsilcisine durumu mesaj olarak attım.Çok geçmeden ücretin otomatik olarak satıcıya aktarmayı durdurduklarını söylediler.İnternetten bir şey alacaksam öncelikle Gittigidiyor'dan bakarım ilk tercihim olmuştur.N11 hiçbir zaman ilgimi çeken bir site olmadı durmadan reklamlarla ön plana çıktılar satıcıya soru sordun mu agresif cevaplar verirler.

GG'dan bir ara Sony Xperia Z2 cep tel almıştım malum nedenlerden iptal etmek durumunda kaldım satıcıyla görüştük iptali verir vermez para hesaba anında aktarıldı.

FataL Rhyme

Doçent
ebay uzantısı olmayan sitelerden ikinci el veya sıfır ürün almayın

stat counter