National Geographic Günün Fotoğrafı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

efe77

Asistan
Güzel paylaşımlar için teşekkürler arkadaşlar.

Arkadaşlar yeri burası değil ama sormak istiyorum.5 mb den fazla boyutta resim yükleyemiyorum bunun bir çözümü var mı?

ReDo

Rektör
Arkadaşlar yeri burası değil ama sormak istiyorum.5 mb den fazla boyutta resim yükleyemiyorum bunun bir çözümü var mı?
Resmi paintte aç ve jpg olarak kayıt et,resmin boyutu düşüyor : ) ya da hizliresim.com bir dene bakalım.

interpool

Profesör

22 HAZİRAN 2012

Vahşi Amerika'dan bu karede ABD, Kolorado Platosu'ndaki Slot Kanyonları.

NGT

21 HAZİRAN 2012

Zehirli ok kurbağaları Güney Amerika'da yaygındırlar. Parlak renklerini, yırtıcıları toksik doğasına karşı uyarmak için kullanır. Bu kurbağanın sırtında bir yavrusu var. Vahşi Amazon'dan bir kare.

Christian Baumeister/ Light & Shadow GmbH

interpool

Profesör

23 HAZİRAN 2012

Vahşi Keşif'ten bu karede A.B.D, Utah, Kanab'ta Casey çöl manzarasının üzerinde asılı kalmış.

Grizzly Creek Films / Rick Smith

Darknes$

$
Onursal Üye

In Lumbini, Nepal, Buda'nın doğum yeri. Seyyahlar sisli bir sabahta Ashoka sütununa karşı dua ediyor.

Buda’nın Sırları belgeselinden.Ira Block/ NGS Image Collection

Darknes$

$
Onursal Üye

13 MART 2016
Malala Yousafzai. Bu fotoğraf, Benim Adım Malala belgeselinden.

12 MART 2016
Arkeolog Tony Pollard, İkinci Dünya Savaşı'nda Almanlar tarafından geliştirilen ilk V-1 füzesinin önünde.

11 MART 2016
Kimberley, Avustralya: Mitchell Şelalesi'nden bir kare.

10 MART 2016

Hluhluwe, Güney Afrika: Altın ipek örümceği ağ örüyor.

9 MART 2016
Şiddet, uyuşturucu ve çeteler ile çevrili bir bölgede büyüyen Breani, bu kara deliğe düşmemekte oldukça kararlı. Müzik, onun için gözlemlerini ve hayal kırıklıklarını dışa vurabileceği bir çıkış noktası.

Darknes$

$
Onursal Üye

Hindistan: Holi Festivali'nde kutlama yapan bir kadın. Bu fotoğraf, Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi belgeselinden.

Britanya Kolombiyası, Kanada: Kimi Werner, doğal yaşamda nasıl kamufle olacağını öğreniyor. Bu fotoğraf, Kimi Werner ile Doğal Yaşam belgeselinden.

stat counter