Ne kadar ram kaldırır

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hamzaortaokullu

Üyecik

Hamzaortaokullu

Üyecik

ForeverPower41

Profesör
Ama ben harıci 1tb hdd takmıştım ama okumadi diye hatırlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada okudu sadece boyutunu göstermedi
Bir sorun olmaması lazım,benim hdd bozulmuştu benim arkadaşta boş HDD vardı ödünç almıştım (1TB) ve hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. (anakart G33M-S2,yani seninkinden çok farklı değil hemen hemen aynı)

Hamzaortaokullu

Üyecik
Teşekkür ederim VECTOR Forever Power kardeşlerim bu vaktinizi bana ayırdığınız için size minnettarım sizi biyerden oylayabilirmiyim bana çok şey öğrettiniz

ForeverPower41

Profesör
Teşekkür ederim VECTOR Forever Power kardeşlerim bu vaktinizi bana ayırdığınız için size minnettarım sizi biyerden oylayabilirmiyim bana çok şey öğrettiniz
Buradan devam edebilirsin,bir sorun olmuyor.Ya da direkt özelden de mesaj atabilirsin,tavsiyem bu şekilde herkesin görebileceği bir yerden yazman olur çünkü ben hatalı bir laf söylemiş olurum başkası düzeltebilir.

VECTORRR

Profesör
Tamamdır,ramleri yükseltmeden 64 bit önermem,çok eskiden 3GB ramlı bilgisayara 64 bit kurmuştum ve pekte mantıklı olmadığını anladım,4GB yapmadan 64 bit yapma.
bence 64 bit 3 gb ile gayet iyi mesela şuan 3 gb kullanıyorum ve oldukça stabil işlemcinin skoru 64 bit yapınca 0.2 arttı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran Alıntısı.PNG
1.PNG

işte aynı böyle.

Ekli dosyalar

• 13.7 KB Görüntüleme: 49
stat counter