Ne Kullanıyorsunuz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

dahi

Asistan
Torpido dedi ki:
günün 24 saatinin 14 saatini doblo üzerinde geçririyorum!
abi günün 3 t2 otomobilde geçtiginden nickinde otomobilden esinlenmiş=)
ben fiat scudo kullanıyorum.kayseride 7 tane var,bazen ışkta yan yana geliyoruz başlıyor koyu sohbet
-güzel araba :D
-özel üretim fiyorlar doğrumu abi :D

bilmiş*gülücük

Profesör
tuningmert abi bu araban senin çok güzel yani ne diyim yaa muhteşem :}.çok güzel çoooookkk.allahım inşallah bende böleee güzel arabalara binerim yarabbim amiiiiiiiiinnn :D

TuningMert

Dekan
bilmiş*gülücük dedi ki:
tuningmert abi bu araban senin çok güzel yani ne diyim yaa muhteşem :}.çok güzel çoooookkk.allahım inşallah bende böleee güzel arabalara binerim yarabbim amiiiiiiiiinnn :D
Hayyret.Bir bayan arabası değil ama nasıl esti aklına.Gel bi kullan bakiim :D (Bunu neden dedim?Benim kız arkadaşım her bindiğinda motoru Engine Start butonundan çalıştırır.Birde araç 1.viteste yaklaşık 76 km hız yapıyor manuel vites olduğu için bir vites zamanlaması hatası yaşıyor 1 den 2 ye atarken stop ettirebiliyor buda en gıcık olduğum şey.Birda kendi sattıkları araba hey allahım :D )

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Torpido dedi ki:
günün 24 saatinin 14 saatini doblo üzerinde geçririyorum!
:) bende aynı sayılır ;

fiat doblo, Renault kangoo, hyundai starex ve Renault clio gibi araçlarla çok zaman geçiriyorum..

bilmiş*gülücük

Profesör
TuningMert dedi ki:
bilmiş*gülücük dedi ki:
Hayyret.Bir bayan arabası değil ama nasıl esti aklına.Gel bi kullan bakiim :D (Bunu neden dedim?Benim kız arkadaşım her bindiğinda motoru Engine Start butonundan çalıştırır.Birde araç 1.viteste yaklaşık 76 km hız yapıyor manuel vites olduğu için bir vites zamanlaması hatası yaşıyor 1 den 2 ye atarken stop ettirebiliyor buda en gıcık olduğum şey.Birda kendi sattıkları araba hey allahım :D )
aaa ben arabaları çok severiiimmm :D :D :Dhemde çooook

TuningMert

Dekan
bilmiş*gülücük dedi ki:
TuningMert dedi ki:
bilmiş*gülücük dedi ki:
En çok hangi markayı seversin. (Not: Peugeot deme!)

bilmiş*gülücük

Profesör
TuningMert dedi ki:
bilmiş*gülücük dedi ki:
TuningMert dedi ki:
bilmiş*gülücük dedi ki:
En çok hangi markayı seversin. (Not: Peugeot deme!)
yok peugeot diil daha çok honda,volkswagen,bmw,audi ama en çok land rover :) :)

TuningMert

Dekan
Forumda Land Rover ile ilgili bir kaza testi konusu açmışmıydım ben.Dünyanın en dayanıksız arabalarının başıdır land rover :)

bilmiş*gülücük

Profesör
TuningMert dedi ki:
Forumda Land Rover ile ilgili bir kaza testi konusu açmışmıydım ben.Dünyanın en dayanıksız arabalarının başıdır land rover :)
ciddi misin yaaa amaaaann yazık insanlara onca para variyolar ona ama sen demesen hiç öle olduğunu bilmezdim hiç duymadımdı %( :L ;(

TuningMert

Dekan
otantic76 dedi ki:
Mert keşke kendi arabanın fotolarının koysaydın.
Bu bana belkide 10.kez gelen bir soru :) malesef fotoğraf çekecek ekipmana sahip değilim.Ama videolarıma bakabilirsiniz ;)

Mr.Fastfinger

Doçent
2004 Ford Fiesta 1.4 TDCI
1988 Mercedes 190E

Mercedesi satıp 96 97 Bmw 3.20 almayı düşünüyoruz.Aldıktan sonra yada alamayacağımı anladığımda fotoları koyarım :)

TuningMert makina gerçekten güzel Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

DaY_WalkeR

Profesör
Gerçektende güzel araç Mert. 100 km'ye kaç saniyede çıkıyor :)

muratcanberber

Profesör
yeni çıkan Honda Civic e binme şansım oldu. Ama pek olumlu sonuçlar alamadım.

Aerodinamik yapalım derken görüş alanınız acayip dar. Kaputu göremiyorsunuz. Biraz başınızı kaldırmaya çalışsanız tavana değiyorsunuz. İçi işçiliği şahane hele o hız / devir göstergesi yokmu süper ama şehir içi kullanımda görüş mesafesi başınızı ağırtabilir.

Ama onun yanında yeni honda jazz ları görme ve binme şansını da yakaladım. Jip gibi yapmışlar. Ford fiesta'dan daha yüksek ve çok özenle hazırlanmış. 28 000 ytl fiyatıydı.

Alacaksanız yeni civic yerine jazz alın daha iyi

turoksin0

SDN Okuru
Ben en son bisiklet kullandım :D Bize araba uzak öss ye gir kazan okulu bitir para kazan peeeeeh o zamana kadar yaşarsam bu başlığı kaybetmeyin yazarım :D

muratcanberber

Profesör
Benimki 18 vites daha yeni tamirine 50 ytl bayırdım.

Benimde lise bitsin 2009 da öss ye gireceğim sene ehliyet alacağım 2009 marttan sonra :D:D

stat counter