Ne Oynuyorsunuz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

crow88

Dekan
Ben onu battlefield vietnam da yapıyordum :D bi harita var uçaklar falan kalkıyor sadece birde askeri tekneler ben alıyordum jeti bırakıyordum bombayı bölgeye kıyamet kopuyordu ve en iyisi Arma 3 de.
evet bu duyguyu bilirsin:)toptan temize havale,ama online oynarken, bunu uçağı kalkmak üzere olan oyuncuya yapınca o suratı görmek lazımo_O:(:oops:.
Ama ne dünya bu yaştayım ,hala oyun merakım var,özellikle strateji (sudden strike),uçak simulasyonları(flight simulatörün çocukluğunu bilirim,o zaman 8088 80286 lar vardı,motor sesi yerine agu agu :coldsweat::coldsweat:dıye ses gelirdi,o zamanların en meşhur oyunlarından biride sopwiht camel dir ) az zırıltısını dinlemedik😷

Son düzenleme:

_Zaur_

Profesör
evet bu duyguyu bilirsin:)
Abi benim geçirdiğim duyguya bak bir hele. Haaaa dedim sonunda bir milyon tuttura bildim Yamuk kala kafama kaynar sular döküldü. Önde ölan 1 Milyon tutuyordu meğerse arkadada 1 Milyon varmış. Şansıma ne yapayım beeee Tühhhhh Nasıl sinirlerim bozuldu gece gece yaaaa. Direk kapattım oyunu. :(

69158

crow88

Dekan
Abi benim geçirdiğim duyguya bak bir hele. Haaaa dedim sonunda bir milyon tuttura bildim Yamuk kala kafama kaynar sular döküldü. Önde ölan 1 Milyon tutuyordu meğerse arkadada 1 Milyon varmış. Şansıma ne yapayım beeee Tühhhhh Nasıl sinirlerim bozuldu gece gece yaaaa. Direk kapattım oyunu. :(

Ekli dosyayı görüntüle 69158
geçmiş olsun,gece uykunda kaçmıştır:) ,sıkma canını dünya dönüyor hala😷:D,ben tanklara geçmedim,uçaklara merakım var,

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Battlefield 4 kadar hem sinir eden hemde keyif veren battlefield serisi devamı getiremedikleri için mağlum buglarına rağmen oynuyoruz.

Bana eksiklerimi sorma hayat. Mustafa Kemal derim.
Bizimde olsa bir sistemimiz bizde sürüklensek ne kadar uleyn bir sistem
ortaya
Evinizde çocuklar televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşınızda reklamlara çıkan çocukların elinde PC sistemleri birbirleriyle Metro Exodus oynuyorlar. . çocuk aklından geçiriyor "benim de bir Sistemin olsa benim de bir Metro Exodus 'um olsa diyor, anne bana niye almıyorsunuz diyor, bizde niye yok diyor.

Luxel

Asistan
Fortnite oynuyorum. (Oyun içi görüntü atıcaktım fakat yüksek megabayt olduğu için fotoğraftlar (Site kabul etmiyor yüksek megabayt'lı) bunu koyabildim.

Ekli dosyalar

_Zaur_

Profesör
ortaya
Evinizde çocuklar televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşınızda reklamlara çıkan çocukların elinde PC sistemleri birbirleriyle Metro Exodus oynuyorlar. . çocuk aklından geçiriyor "benim de bir Sistemin olsa benim de bir Metro Exodus 'um olsa diyor, anne bana niye almıyorsunuz diyor, bizde niye yok diyor.
Remix vardı he he :D Bayılıyorum ben ona. adsdasdsadsad
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizimde olsa bir sistemimiz bizde sürüklensek ne kadar uleyn bir sistem
Kaç yaşındasın ve PC sistemin ne ki?

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Geçenlerde FM 19 aldım baya gelişmiş eski sürümlere kıyasla. En zevk aldığım sürümlerden birisi.
Football Manager 2019 22.05.2019 21_53_53.png

Usui Takumi

Profesör
ortaya
Çukulatalar püskevitler
Nihat Hatipoğlu

yazdığını okuyunca aklıma direkt bu ikisi geldi.

FlexsNutella

Doçent
evinizde çocuklar televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar karşınızda reklamlara çıkan çocukların elinde nutellalar çikolatlar birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle kaşıklıyorlar parmaklıyorlar o çocuk aklından geçiriyor benim de bir nutellam olsa benim de bir çikoletam olsa bende parmaklamak istiyem diyor anneaaaaaa bana niye almıyorsunuz diyor bizde niye yok diyor

_Zaur_

Profesör
Benimkini söyleyeyim
Windows 10 Pro ve Linux Mint ve Windows 7
16 Gb Ram
8 Gb 1070 Ti Vulcan
Msi MEG Z390 Anakart
İ9-9900 İşlemci
Vulkan püskürüyormu arada? :D

Bende EVGA SC mini GTX 1060 3 gb kullanıyorum. Monitörüme yetiyorda artıyor 17" LG 1280x1024 75HZ. Oyun Ayarlarını köklüyorum 75FPS sabitliyorum ohhhhhh misssss ne takılma ne tukulma yağ gibi :)

Belkide sistemimi görmüştün ama Yeni sistem aldım ve tenekenin içine topladım. İ5 4460 + GTX 1060

Kasanın İç led işığını Üst Kapağa ayarlı yapmışım. Üst Kapağı açtıkta yanıyor. Ekstra Şalter bağlamışım Sistem yük altında ısınınca Kapağı açıyorum sıcak hava üstten çıkıyor hızlıca ve işığını şelterden kapatıyorum Gece gece rahatsız etmesin diye. :D

23658496_1983816305236721_3384931197830277890_n.jpg

Bana eksiklerimi sorma hayat. Mustafa Kemal derim.

Bende EVGA SC mini GTX 1060 3 gb kullanıyorum. Monitörüme yetiyorda artıyor 17" LG 1280x1024 75HZ. Oyun Ayarlarını köklüyorum 75FPS sabitliyorum ohhhhhh misssss ne takılma ne tukulma yağ gibi :)

Belkide sistemimi görüştün ama Yeni sistem aldım ve tenekenin içine topladım. İ5 4460 + GTX 1060

Kasanın İç led işığını Üst Kapağa ayarlı yapmışım. Üst Kapağı açtıkta yanıyor. Ekstra Şalter bağlamışım Sistem yük altında ısınınca Kapağı açıyorum sıcak hava üstten çıkıyor hızlıca ve işığını şelterden kapatıyorum Gece gece rahatsız etmesin diye. :D

Ekli dosyayı görüntüle 71612
Ejderya gibi mübarek püfür püfür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belkide sistemimi görüştün ama Yeni sistem aldım ve tenekenin içine topladım. İ5 4460 + GTX 1060

Ekli dosyayı görüntüle 71612
😂😂😂

stat counter