Numara taşınabilirliği kimse bilmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ilkercelik1990

Profesör
Avea'nın Nisan'08 Pazar Araştırması sonuçlarına göre tüketiciler numara taşınabilirliğini bilmiyor!

Kasım 2008'de hayata geçirilecek olan "Numara Taşınabilirliği" uygulamasının tüketiciler arasında bilinirliğinin ölçülmesi amacıyla Avea tarafından yapılan araştırmada;

- Numara Taşınabilirliği'nin ne olduğunu bildiğini söyleyenlerin oranı %8 olarak kaydedildi.

- Numara Taşınabilirliği'ni bildiğini belirten, katılımcıların %65'i uygulamanın tanımını doğru yaparken, numarasının değişmeyeceğini ancak başındaki kodun değişeceğini düşünenlerin oranı %35 olarak kaydedildi.

Wolker

Profesör
bu uygulamadan sonra ortalık cok karışacak kötü olacak

nizam

Asistan
dört gözle bekliyorum türkcell de avea ya geçicem

gulenmoryel

Üyecik
Ben de numaramı değiştirmeme kahrına yıllardır Turkcell kullanıyorum. Artık özgürce numaramı taşıyacağım. Avea ve Vodafone'un tarifelerine bakıyorum, şimdilik karar vermedim ama Avea olacak gibi

recepgeze

Üyecik
Bence avea ya geçme de nereye geçersen geç.. (nette avea şikayetlerine bakınız, keza ben de çok sorun yaşadım, lanet ettim)

zelenga

Profesör
bu avea düşmanları da pusu da bekliyor sanki.. biri avea lehine bişey dedi mi atlıyorlar meydana..ilginç

sevgiseldus

Üyecik
Avea nın fazla elestirildigini dusunuyorum bende. ozellikle son 2 yıla kadar telsimden cok cekmis biri olarak 2 yıldır avea dan cok memnunum. Ses kalitesi ve sundugu kampanyalar la avea nın numara tasınanbilirligiyle birlikte gozde operator olacagını dusunuyorum

carpe diem 24

Asistan
vijdansız mijdansız ama turkcell açık ara fark atmış vaziyette el mahkum kanımca turkcell den şaşmamalı

hostile

Üyecik
alışkanlıklardan vazgeçilemiyor ama taşınabilirlik uygulamaya girerse bence turkcell zarar eder.

webdelisi

Asistan
alışkanlıklardan vazgeçilemiyor ama taşınabilirlik uygulamaya girerse bence turkcell zarar eder.
Turkcell, avea veya vodafone zarar etmez hepsi kar eder bu işten. Olan yine bize olacak.Ben Turkcell kullanıyorum.Birini arayacağım zaman bakacam no'ya 0539lu "tamamdır Turkcell" deyip 10 dk konuşacam.Sonra bi bakmışın aradığın no Turkcell değil de vodafoneliymiş.... Geçmiş olsun benim kontörlere o zaman... :(

stat counter