Oneplus 7,7 Pro Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

technologylover

Asistan
Ben de Oneplus 7 Pro almak istiyorum.Ancak önce yorumları göreyim dedim.Böyle daha kolay olur herhalde...

@ardagrbz

Doçent
Şahsen pop-up kameralar 1-2 sene içinde ortadan kalkacak belki o kadar bile sürmeyecek malum Oppo ve xiaomi geliştirdikleri yeni teknoloji ile kamera ve ekranı bütünleştirdi. O yüzden bence girme o işe. Ayrıca arkadaşın dediği gibi bir çok eksik yani var ve garantisiz. başına bi iş gelirse canın yanar.

Penah0

Üyecik
garanti yok.yedek parça yok. imei yok. ip68 sertifikası yok. kablosuz şarj yok. ters şarj yok. fiyat 5-6 bin TL. büyük risk
ben de tam da bu eskiklerine göre s10 plus alacam. ama hızlı güzel cihaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün itibariyle oneplus 7 pro sahibiyim. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.
motorlu kameraya güvenin ne kadar . ağırlığı çokmu

kaptansparrow

Üyecik
ben de tam da bu eskiklerine göre s10 plus alacam. ama hızlı güzel cihaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

motorlu kameraya güvenin ne kadar . ağırlığı çokmu
Mekanizma güven veriyor. Kolay kolay bişey olacağını sanmıyorum. Cihazın hızı kalitesi mükemmel. Benim gibi bir iPhone kullanıcısına iphone'u bıraktırdı. Herkese tavsiye ederim.

Öncelikle herkese merhaba keyifli sorunsuz kullanımlar.
Note 2 ile başlayan s7 edge ile noktalıdığım samsung macerama son veren telefon olarak 1 gündür bende 8 256 oneplus 7 kırmızıyla aranıza katıldım.

Şimdiye dek onlarca telefonda garantiye gönderip dönmesini beklemeden yeni telefon almak zorunda kalan (dolayısıyla eskisi tamirden dönünce satan yada yakınlara veren) bir olarak garanti olayını çok umursamıyorum. İmei konusundaki gelişmeler tedirgin edici de olsa en fazla 250tl veririm diyerek önce mi9T ye sonra bir bocalamaya girip mate10pro s9plus s10e kafa karışıklığına müteakip eleye eleye oneplus a ulaştım.

Samsungdan sonra zorlandığım yada beğenmediğim yerler şunlar oldu:
Telefon konuşması sırasında hoperlörü ortalamazsanız ses az geliyor. İşin açıkçası bu kadar güçlü bir hoperlöre sahip bir cihazda bu beni şaşırttı ama moralimi bozmadı

Tanıtım videolarında gördüğüm parmak izi hızı beni büyülemişti evet çok hızlı ama ikinci kez yüklemeyi denememe rağmen sık sık parmak izimi algılayamaması beni üzdü ama moralimi hala bozamadı

Ekran s7 edge den sonra biraz yavan geldi kalite olarak ama 1. gün sonunda ona da alıştım hala moralim bozulmadı yani

Fotoğraf kalitesi eskiden olsaydı moralimi bozabilirdi belki çünkü yıllardır tüm cihazlarımda en öncelikli seçim sebebimdi. Ancak DSLR a geçtiğim için sunduğu (gece çekimlerinde mavi saturationu abrtının da ötesine kaçıran) yine de vasatın bir tık üstü olarak nitelendirebileceğim kamerası da moralimi bozamadı

Moralimi bozamadı hiçbiri çünkü cihaz kaymak gibi çalışıyor tazı gibi koşuyor arı gibi sokuyor
ve kurulumlar fotoğraf işlemeler sosyal medya paylaşımları vs herzamanki kullanımımda 2. şarjı bitirmem gerekirken hala %28 de olan bir şarjla karşı karşıyayım.

Moralimi tek bozan yedek şarj cihaz ve kablosu bulunmuyor olması ve kılıf çeşidinin tr de çok az olması oldu. Huawinin p30pro şarjını denemeyi düşünüyorum bakalım verim alacak mıyım göreceğiz.

Herkese keyifli sorunsuz kullanımlar dilerim.

kaptansparrow

Üyecik
Öncelikle herkese merhaba keyifli sorunsuz kullanımlar.
Note 2 ile başlayan s7 edge ile noktalıdığım samsung macerama son veren telefon olarak 1 gündür bende 8 256 oneplus 7 kırmızıyla aranıza katıldım.

Şimdiye dek onlarca telefonda garantiye gönderip dönmesini beklemeden yeni telefon almak zorunda kalan (dolayısıyla eskisi tamirden dönünce satan yada yakınlara veren) bir olarak garanti olayını çok umursamıyorum. İmei konusundaki gelişmeler tedirgin edici de olsa en fazla 250tl veririm diyerek önce mi9T ye sonra bir bocalamaya girip mate10pro s9plus s10e kafa karışıklığına müteakip eleye eleye oneplus a ulaştım.

Samsungdan sonra zorlandığım yada beğenmediğim yerler şunlar oldu:
Telefon konuşması sırasında hoperlörü ortalamazsanız ses az geliyor. İşin açıkçası bu kadar güçlü bir hoperlöre sahip bir cihazda bu beni şaşırttı ama moralimi bozmadı

Tanıtım videolarında gördüğüm parmak izi hızı beni büyülemişti evet çok hızlı ama ikinci kez yüklemeyi denememe rağmen sık sık parmak izimi algılayamaması beni üzdü ama moralimi hala bozamadı

Ekran s7 edge den sonra biraz yavan geldi kalite olarak ama 1. gün sonunda ona da alıştım hala moralim bozulmadı yani

Fotoğraf kalitesi eskiden olsaydı moralimi bozabilirdi belki çünkü yıllardır tüm cihazlarımda en öncelikli seçim sebebimdi. Ancak DSLR a geçtiğim için sunduğu (gece çekimlerinde mavi saturationu abrtının da ötesine kaçıran) yine de vasatın bir tık üstü olarak nitelendirebileceğim kamerası da moralimi bozamadı

Moralimi bozamadı hiçbiri çünkü cihaz kaymak gibi çalışıyor tazı gibi koşuyor arı gibi sokuyor
ve kurulumlar fotoğraf işlemeler sosyal medya paylaşımları vs herzamanki kullanımımda 2. şarjı bitirmem gerekirken hala %28 de olan bir şarjla karşı karşıyayım.

Moralimi tek bozan yedek şarj cihaz ve kablosu bulunmuyor olması ve kılıf çeşidinin tr de çok az olması oldu. Huawinin p30pro şarjını denemeyi düşünüyorum bakalım verim alacak mıyım göreceğiz.

Herkese keyifli sorunsuz kullanımlar dilerim.
Dostum ben pro kullanıcısıyım. Parmak izi jet gibi açılmadığı hiç olmadı. İphone X den geçtim kamerası çok başarılı. Kamerada Bir eksiklik hissetmedim.iphone x den önce s8 plus kullandım. Ekranda mükemmel. Pro ya geçmeni öneririm. 90 hz ekrana alıştıktan sonra diğer bütün ekranlar sana yavan gelecek :)

stat counter