Optimus Black 2.3 Güncellemesi İçin Daha Ne Kadar Beklememiz Gerekiyor !!!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
2.3.4 piyasaya sızmış ancak önemli eksikleri var , Bunlar düzelmeden piyasaya çıkmasından çok, düzgün sağlam bir güncelleme gelmesini tercih ederim.

angel75

Dekan
Onursal Üye
2.3.4 piyasaya sızmış ancak önemli eksikleri var , Bunlar düzelmeden piyasaya çıkmasından çok, düzgün sağlam bir güncelleme gelmesini tercih ederim.
katılıyorum... sorunlar ile gelip telefonumu uzun süre kullanmamazlık yapmak istemiyorum... geç gelsin sorun değil....

blackmamba07

Profesör
bu optimus black kullanıcıları için süper bir haber. biraz geç oldu ama umarım beklenildiğine değer sorunsuz bir versiyon olur. bu arada android 2.2 froyo'nun gücüne gitmesin ama 2.3'ün custom hali bile muhteşemdi bakalım resmi hali nasıl olacak :)

orcnd

Dekan
doğrusu pek bir şey ifade etmedi benim için. sızdırılmış 2.3.4'de hiç bir yenilik göremedim. bu rom'un tek faydası cyangonen mod'un önünü açıcak olması sanırım

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Cyangonen Mod gerçekten güzel ... arada bazen eksiklikleri seziliyormuş. ben şimdilik yaşamadım ama. uygulamalardan dolayı bir çakışmada kaynaklı diye düşünüyorum ama tamda emin değilim , kapatmaya zorla diye bir ibare söz konusuymuş, ocean1 nickli üye böyle bir durum var demiş :S sen rastladın mı hiç orcnd ?

orcnd

Dekan
Cyangonen Mod gerçekten güzel ... arada bazen eksiklikleri seziliyormuş. ben şimdilik yaşamadım ama. uygulamalardan dolayı bir çakışmada kaynaklı diye düşünüyorum ama tamda emin değilim , kapatmaya zorla diye bir ibare söz konusuymuş, @ocean1 nickli üye böyle bir durum var demiş :S sen rastladın mı hiç @orcnd ?
evet ara sıra bazı uygulamalarda rastladım. ama çok nadiren görülen bir durum. en sık launcher pro'da karşılaşıyordum aslında.

cyangonen modun en büyük eksiklikleri google destekli ses yorumlama uygulamasının olmaması ve radyosunun olmaması. bununda sebebi google'ın programcılara verdiği test versiyonu üzerinden geliştirilmiş olması sanırım. belki 2.3.4 çıktıkdan sonra yasal rom üzerine geliştirebilirlerse radyolu bir cyangonen modu görürüz.

fakat genel olarak çok güzel yapmışlar

ahmeta

Profesör
LG Mobile'in facebook da yaptığı açıklamaya göre bugünden itibaren Optimus 2X, 21 Kasımda 3D ve 28 Kasımda da Optimus Black için 2.3 güncellemesi çıkacakmış arkadaşlar.
LG telefon işinde iyi olabilir ama Yazılım işinde biraz daha çalışması lazım sonuçta Samsung ve HTC ile yarışacaksa onların seviyesine gelebilmesi için yazılıma daha fazla önem vermeli bence.

Kaynak

moxelu

Üyecik
evet ara sıra bazı uygulamalarda rastladım. ama çok nadiren görülen bir durum. en sık launcher pro'da karşılaşıyordum aslında.

cyangonen modun en büyük eksiklikleri google destekli ses yorumlama uygulamasının olmaması ve radyosunun olmaması. bununda sebebi google'ın programcılara verdiği test versiyonu üzerinden geliştirilmiş olması sanırım. belki 2.3.4 çıktıkdan sonra yasal rom üzerine geliştirebilirlerse radyolu bir cyangonen modu görürüz.

fakat genel olarak çok güzel yapmışlar
CM7 de radyo var kilitlenme falan olmadan oldukça güzel çalışıyor. Bu linkten indireceğiniz dosya ile kurulum yapın
http://get.cm/get/cm_p970_full-20.zip
Bende cm7 bir hafta kadar kullandım, ses olaylarında sıkıntı yaşadım (görüşme sırasında sesin kesilmesi, karşı tarafa sesin gitmemesi vs..) nova8 rooma geri döndüm, OB kullanıcılarına tavsiye ederim(2.3 çıkana kadar / Allah kısmet ederde LG çıkarırsa) nova8 gerçekten güzel bir room.

orcnd

Dekan
CM7 de radyo var kilitlenme falan olmadan oldukça güzel çalışıyor. Bu linkten indireceğiniz dosya ile kurulum yapın
http://get.cm/get/cm_p970_full-20.zip
Bende cm7 bir hafta kadar kullandım, ses olaylarında sıkıntı yaşadım (görüşme sırasında sesin kesilmesi, karşı tarafa sesin gitmemesi vs..) nova8 rooma geri döndüm, OB kullanıcılarına tavsiye ederim(2.3 çıkana kadar / Allah kısmet ederde LG çıkarırsa) nova8 gerçekten güzel bir room.
cm7'de sonradan radyo geldi -20 sürümünü denedim hızlı ama sorunlu. birkaç kere arayanlara sesim gitmedi. 1-2 kere telefonun sesi çıkmadı. ayrıca radyo var ama tuş kilidi yapınca kapanıyor.

ayrıca sesin son kademesinde sorun var. pek kullanılabilir gibi gelmedi bana. cm7'nin önceki sürümleri daha sorunsuz radyo olmasa bile

stat counter