Optimus Black Kullanıcı Memnuniyeti (Anket)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Optimus Black'ten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

blackmamba07

Profesör
Optimus black bana göre nova display ekranı ile sağladığı yüksek parlaklık, 2mp ön kamera, 1ghz işlemci, şık tasarımı ve uygun fiyatı ile piyasadaki en iyi smartphone adayı. tabi bunlar benim düşüncelerim. optimus black size göre nasıl bir smartphone? bakalım siz neler düşünüyorsunuz? memnun musunuz/memnun değil misiniz?

memnunsanız size göre artıları, değilseniz size göre eksileri nelerdir?

medya faresi

SDN Okuru
gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki çok memnunum... tercih nedenim ilk tasarımı ve fiyatının uygunluğu oldu. ağır değil kullanımı gayet rahat. nova display ekranı tartışılmaz zaten... çok sık kullanmamakla beraber 2mp ön kamerasından ve 5mp arka kamerasının çekiminden çok memnunum. g-key özelliğini ve içindeki bazı uygulamaları seviyorum kullanımı kolaylaştırıyor. google marketten ücretsiz uygulama ve oyun yüklemek çok iyi...hatta geçenlerde yazdım pembesi gelsin sanırım ondan da bir tane edineceğim ve şu an kullandığımı kardeşime vereceğim

anlkzbn07

Üyecik
Arkadaşlar telefondan falan pek anlamam görüntüsü çok hoşuma gitti yeni bir telefona da ihtiyacım vardı gidip Lg P 970 aldım internetten araştırdım neler neler varmış tabi bunları öğrenene kadar baya bi zaman geçecek gibi. Şimdilik Çook memnunum.
Bu arada Teknosadan haftosunu indirimine özel olarak 799 Tl Aldım :)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Fiyat olarak 800 e çok iyi almışsın arkadaşım...

Açıkcası Ben çok beğendim gayet şık bir tasarıma sahip, özellikle nova display özelliğini fark etmemek bence imkansız.. yalnız googlemarketten indirmiş olduğum uygulama ve oyunlar, son derece tatminkar ... bana göre uygun ve kullanışlı smartphone ;)

medya faresi

SDN Okuru
sar degerı cok yuksek
yoo sar değeri kendi segmentindeki telefonlara oranla düşük...

---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

Optimus black bana göre nova display ekranı ile sağladığı yüksek parlaklık, 2mp ön kamera, 1ghz işlemci, şık tasarımı ve uygun fiyatı ile piyasadaki en iyi smartphone adayı. tabi bunlar benim düşüncelerim. optimus black size göre nasıl bir smartphone? bakalım siz neler düşünüyorsunuz? memnun musunuz/memnun değil misiniz?

memnunsanız size göre artıları, değilseniz size göre eksileri nelerdir?

bu arada hazır konu açılmışken eksi yön demeyeceğim ama telefon sessiz moddayken de kameradan az da olsa deklanşör sesi çıkıyor.bunu nasıl kapatabilirim?

NecronomicoN

Profesör
sar degerı cok yuksek
optimus black'de sar değeri 1.27 iken senin şu taptığın htc incredible s de 1.29 ,, peki buna yorumunuz ne sayın seyirciler ?

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:30 ----------

bu arada hazır konu açılmışken eksi yön demeyeceğim ama telefon sessiz moddayken de kameradan az da olsa deklanşör sesi çıkıyor.bunu nasıl kapatabilirim?
türkiye rom'unda bu özellik kapatılamıyor. avrupa rom'una geçince kapatılabiliyormuşsun

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Deklanşör Sesini özellikle açık sanki sapıkları çaydırıcı bir özellik olarak düşünülebilir. :) ancak kısabiliyorsunuz...

ama Arkadaşımında dediği üzere avrupa romlar sayesinde kapatabiliyorsunuz...

angel75

Dekan
Onursal Üye
selin akay
bu arada hazır konu açılmışken eksi yön demeyeceğim ama telefon sessiz moddayken de kameradan az da olsa deklanşör sesi çıkıyor.bunu nasıl kapatabilirim?[/QUOTE]

camera360 adlı bir uygulama var. onu optimus black'ine indirip kullandığında deklanşör sesi kesiliyor. google marketten ücretsiz indirebilirsin..

vladislav

Profesör
Henüz alamadım ama kullananları mutlu görmek güzel. Aldığıma pişman olmamak güzel olucak. Beyazını alıcam bende..

angel75

Dekan
Onursal Üye
Arkadaşlar telefondan falan pek anlamam görüntüsü çok hoşuma gitti yeni bir telefona da ihtiyacım vardı gidip Lg P 970 aldım internetten araştırdım neler neler varmış tabi bunları öğrenene kadar baya bi zaman geçecek gibi. Şimdilik Çook memnunum.
Bu arada Teknosadan haftosunu indirimine özel olarak 799 Tl Aldım :)
bu arada hayırlı olsun arkadaşım.. optimus black'i iyi fiyata almışsın..
öğrenene kadar çok zaman geçmiyor merak etme.. benim ilk smartphone'um olduğu halde çok çabuk adapte oldum.. deli gibi oyun ve uygulama indiriyorum... :) ilk başta çok hızlı gelmişti ama alıştım dediğim gibi...

raxetul

Profesör
yoo sar değeri kendi segmentindeki telefonlara oranla düşük...
Kaldı ki bluetooth kulaklık alınca SAR değerinin olumsuz etkisi inanılmaz azaltılabiliyor. Artısı yemek yaparken de işe yarıyor :D Zaten koca akıllı telefonu yüzün yarısını kaplamak mantıklı değil. Kocaman dedim Optimus küçük olabilir diğerlerine göre ama 5 yıl önce kullandığımız telefonlara göre akıllılar biraz daha geniş yer kaplıyor.

anlkzbn07

Üyecik
Fiyat olarak 800 e çok iyi almışsın arkadaşım...

Açıkcası Ben çok beğendim gayet şık bir tasarıma sahip, özellikle nova display özelliğini fark etmemek bence imkansız.. yalnız googlemarketten indirmiş olduğum uygulama ve oyunlar, son derece tatminkar ... bana göre uygun ve kullanışlı smartphone ;)
Aynen fiyat olarak iyi aldım da keşke biraz da özelliklerinden anlasam :) Aldığımda Nova özelliğinden hemen bahsetti zaten etmeseydi bile ekran gerçekten harika görünüyor güneş altın da kusursuz...:(

blackmamba07

Profesör
Henüz alamadım ama kullananları mutlu görmek güzel. Aldığıma pişman olmamak güzel olucak. Beyazını alıcam bende..
evet beyazını vatan bilgisayarda gördüm harika duruyor. optimus black tasarım harikası bir smartphone. ne ağırlık var ne kalınlık. beyaz da ayrı bir güzellik katmış.

vladislav

Profesör
blackmamba07

Sana kısmen katılıyorum optimus white'ın tasarımı mükemmel fakat bazı ön yargılar var bayan telefonu vesaire diye..
Ama ben bunlara aldırış etmiyorum etmemde zaten.. bakalım alınca sizinle paylaşıcam muhakkak..

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Arkadaşlar optimus black'in white olanı çok güzel geldi bana ya... parlaklık bakımından daha parlak nede olsa beyaz ya :) ben çok beğendim

blackmamba07

Profesör
@blackmamba07

Sana kısmen katılıyorum optimus white'ın tasarımı mükemmel fakat bazı ön yargılar var bayan telefonu vesaire diye..
Ama ben bunlara aldırış etmiyorum etmemde zaten.. bakalım alınca sizinle paylaşıcam muhakkak..
yok bayan telefonu demek yanlış. he tasarımı zaten hafif ve ince olduğundan rengi de beyaz olunca bayanlara yakın gelen bir smartphone görüntüsüne bürünüyor. ama direk optimus black'in beyazı bayan telefonu olmuş demek yanlış olur. lg bunu düşünmüş olmalı ki bir de pembe rengini çıkartacakmış yakında :)

medya faresi

SDN Okuru
hiç optimus black'in beyazına bayan telefonu demesinler...millet iphone çıktığında beyazı özellikle erkekler tarafından kapış kapış gitti... konu başka marka olunca burun kıvıranları anlamıyorum...

blackmamba07

Profesör
aaa öyle deme arkadaşım olur mu söz konusu olan marka apple, ürün iphone. bizim milletimize kötüleyemezsin. unutma ki biz iphone için ihtiyaç kredisi çeken bir milletiz :)

stat counter