Optimus Black Kullanıcı Memnuniyeti (Anket)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Optimus Black'ten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

blackmamba07

Profesör
hocam bence de tedbiri elden bırakma. optimus black karizmasından birşey kaybetmiyor arka kapakla. yine dünyanın en ince smartphone'u olarak kalır. ha arkadaşın dediği gibi birisi incelerken falan çıkartırsın kapağı dersin al sana tasarım harikası :) allah korusun düşer, biyere çarpar falan üzülürsün sonra.

vladislav

Profesör
Nova v8 romunu yükledim telefonum cok hızlandı arkadaslar sizede tavsiye ederim.. Telefonun kalitesine kalite katıyo..
Ekrandaki geçişler vesaire herşey değişiyo ve daha tatlı görünüyo..

blackmamba07

Profesör
evet arkadaşım da yüklemiş nova rom'u optimus black'e ve cihazın zaten son derece iyi olan hızı daha da iyi olmuş. görseller çok ilgi çekici bir hal almış. ekran geçişleri de gayet iyi durumda. smartphone zaten iyiydi şimdi iyinin iyisi olmuş. bir de android 2.2 froyo'dan 2.3'e geçse neler olur allah bilir :)

JazzLe

Üyecik
2.3.3 ne zaman çıkar.Millet 2.3.4 e ve 2.3.5 e geçio biz hala 2.2 deiz :)

2.2 de iyi ama insanda bi ezicilik bırakıyor bizimkide 2.3 olsa kötü mü olur. :)

blackmamba07

Profesör
optimus black. android 2.3'lü tasarım harikası smartphone. hmm kulağa hoş geliyor :D

angel75

Dekan
Onursal Üye
Arkadaşım hangi telefon ekranının üstüne betona düşerse zarar görür.Samsung da Gorilla glass :hammer: olmasına rağmen yeterli olmamış ama LG de düşse zarar görür.Pahalı telefonları dikkatli kullanmak lazım.Bu şuna benziyor:Arkadaşın Mercedesi vardı duvara tosladı da araba pert oldu ve pahalı olduğundan yaptıramadı..
ben Lg düşünce zarar görmez falan demedim ki arkadaşım.. sadece galaxy s2'nin ne kadar pahalı olduğunun ve eğer birşey olursa ne kadar para istenildiğinin üzerinde durdum... tabi ki her ürün zarar görür...

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Arkadaşım o kadar düştü kesinlikle zarar görmedi.. ekranında herhangi bir çizik dahi mümkün değildir. orcnd gördü hatta :D

ganayem

Üyecik
2.3 en son ekim'in sonlarına ertelenmişti.
umarım daha fazla ertelenmez

blackmamba07

Profesör
2.3 en son ekim'in sonlarına ertelenmişti.
umarım daha fazla ertelenmez
optimus black android 2.2 froyo versiyonuyla da en iyi smartphone modelleri arasındaki yerini koruyor ama bu 2.3'ün gelmemesi için bir bahane değil tabi ki. umarım en kısa zamanda güncelleme gelirde optimus'un gücüne güç gelir :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
bence gelip gelmemesi o kadar da sorun değil... sonuçta şu haliyle gayet iyi optimus black.. ya da bana mı öyle geliyor acaba? benim için yeterince hızlı mesela...

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Hız olarak sorun zaten kimse yaşadığını tahmin etmiyorum... ama bir yerde yeni bir yazılım geliştiriyordu geliştiriciler ;) onu takipteyim.

angel75

Dekan
Onursal Üye
Hız olarak sorun zaten kimse yaşadığını tahmin etmiyorum... ama bir yerde yeni bir yazılım geliştiriyordu geliştiriciler ;) onu takipteyim.
tabi ki geliştiriyorlardır.. bence android 2.3 optimus black'te sorunsuz çalışsın diye bu kadar gecikti..

blackmamba07

Profesör
ben de öyle düşünüyorum. lg'nin bu kadar bekletmesinin ardında başka bir sebep aramak istemiyorum. sonuçta en çok satan smartphone modellerinden bir tanesi optimus black. o kadar alıcı android 2.2 froyo sürümünden 2.3'e geçişi beklerken sanmıyorum ki çıkartmama gibi bir düşüncesi olsun adamların. aksi taktirde bu kadar kullanıcıda bırakacağı kötü izlenim onlar için pek de hayırlı olmaz.

angel75

Dekan
Onursal Üye
ben de öyle düşünüyorum. lg'nin bu kadar bekletmesinin ardında başka bir sebep aramak istemiyorum. sonuçta en çok satan smartphone modellerinden bir tanesi optimus black. o kadar alıcı android 2.2 froyo sürümünden 2.3'e geçişi beklerken sanmıyorum ki çıkartmama gibi bir düşüncesi olsun adamların. aksi taktirde bu kadar kullanıcıda bırakacağı kötü izlenim onlar için pek de hayırlı olmaz.
evet haklısın... çoğu insan "lg satışını yapar, arkasını döner gider" diye konuşuyor... optimus black ile telefonlarında iyi bir çıkış yapan lg'nin güncellemeyi getirmemesi gerçekten yanlış olur.. ama dediğim gibi benim için sorun değil.. ben android 2.2'den memnunum.. hee belki ilk smartphone'um, belki anlamıyorum ama bana hızı, uygulamaları vs gayet yeterli geliyor..
sonuçta bu bir telefon.. telefon olarak kullanmak ilk amacım..

HTC INCREDIBLE

Asistan
androıd ısletım sıstemlerınde sarj sorunu var dıyorlar cabuk bıtme konusunda sanırım bu lg de de var

blackmamba07

Profesör
androıd ısletım sıstemlerınde sarj sorunu var dıyorlar cabuk bıtme konusunda sanırım bu lg de de var
evet android işletim sistemli cihazların çoğunda ufak bir şarj sıkıntısı mevcut. fakat optimus black diğer smartphone'lara göe biraz daha avantajlı bu konuda. şarj ömrü rakipleriyle karşılaştırma yapıldığında bir adım önde görünüyor. genel olarak androidde şarj süresini uzatmak biraz da kullanıcılara bağlı. mesela arka planda açık unutulan uygulamalar şarjın çabuk bitmesinde bir etken. ekran parlaklık oranının gerekmediği hallerde sonuna kadar açık olması da öyle. bunlara tedbir alınırsa sıkıntılar büyük ölçüde ortadan kalkmış oluyor.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Yedek bir batarya yanında taşıdıktan sonra hiç bir ürün için sorun kalmaz ki :)

stat counter